Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    őstag

    LOGOUT blog (1)

    válasz KunEmber #2078 üzenetére

    Ezt írták a jegyzőkönyvbe:

    Ezután írtam nekik ezt (erre jött a tegnapi válasz):

    A dolog érdekessége, hogy 23-án vették át :D Nagyon nagy kalibráció lehetett, le is izzadhattak bele :D

    Sajnos nem lehet őket megkerülni, ez a szerviz és kész. A szintén Telekomos Huawei Medipad M3 8.4-nél az akkumulátor felpuffadt pár héttel a garancia lejárta előtt még 2018-ban, akkor gyorsak voltak, és javították...

    Így nem gondoltam, hogy nem érdemes felküldeni. Persze így utólag jobb lett volna ha nem utaztatom meg, de egyértelműen kiderül, hogy legalább nem szedték szét... A fogyasztóvédelemmel - szerencsére ritkán kell, mert általában márkás dolgokat vásárolok - nem igen szoktak elromlani - a 2000-es évek közepén harcoltam együtt. Akkor jó volt, pl, a "francia szél"- üzletében beírtam a panaszkonyvbe, aztán átmentem a Szent Anna utcára, ott is beírtam, és rendezve lett heteken belül :D

    Öröm az ürömben, hogy az elmúlt több mint 1 évben, a Pandémia miatt teljesen átalakultak az utazási szokásaim, már nem c sinálok olyanokat, hogy elmegyek több napra egy töltővel, aztán HBO GO-t nézek amikor pihenek. Magyarán alig nézem a telefont, szóval nem igazán üt meg a téma. Persze levontam belőle több konzekvenciát is:
    1. Ezt már nem piszkálom, tekintve, hogy hibátlan, új, 2 GB RAM-mal többel szerelt társai is olyan áron mennek el, ami egyértelművé teszi számomra, hogy örülni kell annak, hogy csak ennyi hibája van, és nem érné meg eladni még akkor sem ha hibátlan lenne.
    2. Mivel természetesen így jártam vele, 2 év múlva csakis másik márkára nyargalok át.
    3. Meg kell nézni vásárlás előtt a szervizi hátteret, ahol ezek vannak, ott másikat kell választani... (ja mindenhol ezek vannak)
    Sajnos a pálya nekik lejt. A korrekt hozzáállás az lett volna, hogy sűrű bocsánatkérések közepette, nem azt írják, hogy: küldjem be, aztán kiemelten foglalkoznak vele, hanem azt, hogy csomagoljam össze, és vagy adnak egy vadonatúj készüléket helyette, vagy egy csereengedélyt a Telekomnak, ami ugyanezt jelenti.

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Új hozzászólás Aktív témák