Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • privacy99

    senior tag

    válasz zsigus #509 üzenetére

    Így van ahogy mondod, nincs újdonság. Tehát, vagy csinálni kell párat és beleölni a milliárdokat, vagy várni még 10 évet ezekkel a konzolokkal :) Értem, hogy jó, miért jó, jobb de nem elég jó! Ez pont olyan, mint egy PC fejlesztés, erősebb lesz.. Itt már nem lesz kérdés, hogy PC vagy ez, veszek egy fullos laptopot, és az sokkal értelmesebb mint a helyhez kötött, 0 újdonsággal szolgáló konzol(tudom, most jön az ár, de árról most nem beszélünk, felőlem legyen 250k a PS4 csak legyen benne valami újdonság is, nem csak az AMD új remekműve). Persze csak a magam nevében beszélek.

    Ha egy példával kéne élnem hogy értsétek, most pl. az jutott eszembe, hogy nem kéne kamera, hanem ultrahanggal feltérképezné a helyiséget a gép. Tehát tudnám kézmozdulatokkal irányítani, és nem kéne kamera hozzá. Ez pl. egy olyan újdonság lenne, amire azt mondom, na ez igen, inkább ezt veszem, mint egy PC-t ami nem tud ilyet. Vagy adnának egy HDMI vevőegységet a géphez, ami picike, és csak a TV-be(vagy erősítőbe) kell dugni a HDMI aljzatba, ezáltal -1 kábel. Én forradalmi dolgokra vágyom, és ha nagyon akarnák, ezek simán elérhetőek lennének(főleg a HDMI-s cucc). És mondjuk +1: Adnának egy lapot hozzá, sima kerek, a széle világít pirosan, a gépbe lehet dugni kábellel. Erre csak rá kéne rakni a kontrollert, és már töltődne is(ez a technológia egy ideje rendelkezésre áll, vezeték nélküli töltés), ha végezne a töltéssel, a piros perem zöldre váltana. Vagy a kontrolleren lenne egy kis négyzet alakú lap, ha erre rátenném az ujjam, regisztráció után mindig felismerné a lenyomatot, a gépet bekapcsolná, és rögtön az én profilomba jelentkezne be.

    ..És hasonló finomságok :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák