Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sn00PiG

    aktív tag

    válasz Oppenheimer #12 üzenetére

    Viber Skype beépített chat mind jól megy nálam, de ahogy olvashattad máshol ez hektikus, mert sokaknak nem megy, de legalább annyinak nincs velük semmi gondja. Én nap-mint-nap használom mindhármat, és jön a push, jönnek a hívások.
    Játékokat hoztál fel példának, ami nem túl szerencsés, mivel egyrészt valóban nem mennek túl szépen (bár a Spiderman update óta folyamat min. 30fps akadásmentesen), másrészt viszont nem céleszközről beszélünk - játékra tényleg ne vegyen senki WP-t. Ráadásul az Optimus 2x-hez hasonlítod, aminek feleekkora a felbontása, vagyis abszolút nem releváns (igen, a WP8 változata a Gameloft játékoknak natív 1280x768).
    Silányak az appok? 10 random alkalmazás Androidra, 10 random alkalmazás WP-re, összehasonlít, és majd akkor mondd hogy silányabbak. Más kérdés, hogy mivel Android kicsit régebbóta van, ráadásul közös frameworkben írják az alkalmazásokat iOS-re is, ezért ott nyílván jobban finomítanak rajtuk, több idejük is van.

    De igen, tudom, hogy vannak hibái a rendszernek, ahogy mindegyik másiknak is - mégsem látom egy új Android fícsör hsz-einél ugyanezt a hozzáállást, ezért voltam kíváncsi, hogy mik is lennének a hibák a kedves úr szerint, aki szerintem életében nem fogott a kezében 20 percnél tovább egy WP8 modellt...

    [ Szerkesztve ]

    Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

Új hozzászólás Aktív témák