Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Integra #14 üzenetére

    nem tudom láttad-e élőben azt a hiperszuper kezelőfelületet... világ életemben fikáztam az applet, meg az összes termékét, de tegnap a kezembe került egy iphone úgy, hoyg mellette egy ismerősöm ott tapizta végig a WM-es telefonokat. hát most nem mondok csúnyákat, de UI területén állva hagyta az apple a többieket. ezen tényleg nincs mit szépíteni, ez konkrét tény. lehet, hogy a WM sokoldalúbb, meg több szoftver van rá, meg modolhatóbb (ezekben eddig nem vagyok biztos azért, köszönhetően a hackereknek), meg a HTC révén több funkciót bezsúfolnak alá (erre meg valakinek vagy szüksége van, vagy nem), de a felhasználói élmény egy nagy nulla.
    nem tudom, hogy a hetesben mit tudnak javítani, mert ahogy elnézem ilyen téren már a 2002-2003 óta nem sokat fejlődött az egész... (oké, lehet, hogy a today screen ilyen meg olyan szép, de amint belépsz a menübe szertefoszlik a varázs)
    két komoly hátránya az apple cuccnak, hogy drága. nem kicsit, nagyon. illetve, hogy apple (korlátozások miatt, mint az itunes szinkronizáció, meg hasonlók) :(

Új hozzászólás Aktív témák