Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ricardo

    félisten

    válasz #16820480 #16 üzenetére

    Nem vitatom a felhaszálói élményt, de ahogy a végén írod a hátrányokat... :U
    Azért egy névjegyzék átmásolásáért pénzt kérni :Y
    Mindennek van határa . Értem én hogy korlátozzák a kékfogat (bár nekem ez is erős, mivel saját képeim és más adataim küldése is korlátozott emiatt) a szerzői jogdíjak meg a többi blabla, de a saját névjegyzékem másolása az kicsit más tészta.

    [ Szerkesztve ]

  • Integra

    titán

    válasz #16820480 #16 üzenetére

    volt a kezemben, van is, eljátszogatok irodában vele én is szívesen.
    aztán visszaadom és kezembe veszem a winfos telókat és látom hogy mennyivel többet tudnak és mennyivel szabadabb, korlát nélküli a felhasználhatóságuk és ennyi.
    nézd, az apple valóban innovatív, ügyes a kezelőfelület és szerintem ezt senki se vitatta soha sem!
    de én meg nem vagyok csőbuta debil, ahogy azt az apple igyekszik bemagyarázni nekem, hogy vegyek csakazértis apple-t, hogy egy kicsit macerásabb win alapú rendszert ne tudnék simán használni. mert nem nehéz, sima ügy.
    szóval mikor hallom hogy ezt milyen egyszerű kezelni micsoda felhasználói élmény bla bla bla.. én meg erre mindig azt válaszolom, hogy én ezt simán elhiszem, én viszont nem vagyok se buta, se hülye, se visszamaradott képességű.
    hogy a hetesben mi lesz? hát talán eltűnik az általad is említett 3.1-es win felület:)
    amúgy engem ez se zavar, mert nagyon frankó addonok vannak és az esetek 90%-ban bele se megyek a menükbe, mert minek.
    megmondom mikor ütne nagyot az apple és vennék én is: ha nem tekintene rám hülyeként és valóban úgyanúgy lehetne felhasználni, módosítani etc, mint egy wm alapú rendszert.
    nos, ebből már csúfosan a telefon lekódolásával a kezdetek kezdetén megbuktak.
    hát ennyit a felhasználó központúságukról..
    addig vagy jófej, amig azt teszed vele amit ők mondanak és olyan forrásból amit ők adnak és annyiért amennyiért ők kinálják.
    na ezért bassza meg az apple ahogy van a paraszt gyökér gondolkodását és ezért tartom lehúzó banádnak őket is. főleg ha az árát is figyelembe veszem. nevetséges.
    szóval ilyenkor hallom az apple agyonistenítését és csak jókat kuncogok rajta.
    és asszem van ebben ráció bőven, amit most elmondtam..
    de mit ad isten, ezt az apple júzerek valamiért eleresztik a fülük mellett..

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák