Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • julius666

    addikt

    válasz ddekany #1 üzenetére

    +1

    És nem is az, hogy nagy, mert nyilván érintőképernyőre van optimalizálva, az még lenyelhető. De hogy minek kellett ilyen hülye téglalap alakúra csinálni, meg miért üresre...
    Ez a toi-toi kék sem jön be, maradhattak volna az égszínkéknél, sokkal jobb volt...

    Ezen túl viszont jó lett, gyors, kényelmes, az ügyes animációk és a kontextus-függő menük pedig külön kiemelendők. Persze a régi ótvar és lassú felület után minden változtatás csak felüdülés.

    A vicc az hogy sokkal jobb lett ez is meg az outlook.com is mint a hozzájuk kitalált metrós alkalmazások maguk. Aztán még persze az RTM-hez nem volt szerencsém, ott lehet már az outlook.com-os felületet kapjuk a lokális "kliens"-ben is. A CP-nél meg RP-nél viszont még nagyon gagyik voltak az appok.

  • julius666

    addikt

    válasz weiss #15 üzenetére

    Gondolom ha több cucc volt rajta mint 7 giga (ez az újregeknek a határ már), akkor voltak olyan rendesek Redmondban hogy nem kukázták az ember cuccait. :)

  • julius666

    addikt

    válasz ddekany #20 üzenetére

    és kis túlzással annyit kell várni, mintha C64-en dolgoznék GEOS-ban, épp csak a floppy kattogást nem hallom. :)

    Nem tudom, én nem érzem ezt. Pedig brazosos netbookon is próbáltam, nincs zavaró késleltetés mondjuk a mappára kattintás és abba belépés között. Épp win8 RP alól írok amire már felmászott pár explorer kontext menu beépülő (git, svn, mediainfo, skydrive, gdrive app stb. - tehát már nem olyan pöccre megy mint szűz rendszer esetén, bár nem zavaró), és tulajdonképpen nem érzem lassabbnak.
    Persze az előnézetek betöltése piszok lassú, de az megint más tészta ugye és teljesen érthető. Reszponzivitás szempontjából azonban nálam nincs nagy különbség.

    Az egyetlen dolog ami zavar, az a görgetés, az viszont darabos, de fejlődnek a böngésző layout enginek, szerintem ez nem lesz legyőzhetetlen akadály a jövőben.

    De ahogy a kontextus menük előjönnek meg hasonlók, az is olyan késleltetést tartalmaz... érzem ahogy felnyög a CPU mindegyik előtt.

    Az valszeg inkább az animáció hibája. Én egyáltalán nem érzem a proci felnyögését, nyomok bármire és rögtön látom ahogy beindul az animáció.

    A használhatóságban egyetértek, remélem ez még béta fázisos cucc és javítják majd a beérkező visszajelzések alapján.

Új hozzászólás Aktív témák