Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ddekany

    veterán

    válasz julius666 #13 üzenetére

    Mielőtt még valaki megütne engem, hozzá teszem utólag, hogy egy klikk és normális lista nézet lesz... Csak azon röhögök, hogy ezt a sok-üres-négyzet nézetet választják alapnak, mert ugye nem kapnak eleget az arcukra így is a felhasználóktól a Moden Stílus miatt. De az is lehet hogy a project fejes a saját marketing anyagukból tájékozódott, és azt hitte, az emberek a nyaralási fotóik tárolására (ahol is ejtőernyőznek, szörföznek és hasonló extrém sportokat végeznek... dögös feleséggel persze) használják a Skydrive-ot. ;]

    "Ezen túl viszont jó lett, gyors"

    Max. ahhoz képest hogy webes (HTML, stb.) felület... Nem állítom, hogy az MS hibája, én minden Webalkalmazástól a hajamat tépem az tradicionális asztali után, olyan nyögvenyelősen mennek. Rábökök egy mappára, és kis túlzással annyit kell várni, mintha C64-en dolgoznék GEOS-ban, épp csak a floppy kattogást nem hallom. :) Rendes leszek, fogjuk a hálózati kommunikációra. De ahogy a kontextus menük előjönnek meg hasonlók, az is olyan késleltetést tartalmaz... érzem ahogy felnyög a CPU mindegyik előtt.

    Amúgy használhatóság szempontjából is vannak furcsa dolgok. A mappákon pl. szerintem nem igazán látszik elsőre, hogy mappák. De hát majd rájön mindenki, csak... könnyű használattal mi van? Ha tényleg minden csak egy négyzet, a végén nem lesz igazán átlátható. Vagy, más jellegű furcsaság: próbáljon meg valaki publikussá tenni valamit, azaz a "Sharing" oszlopban "Public" legyen. Ugye nem volt túl logikus? (Vagy... próbáljon meg valaki mondjuk olvasási jogot adni valakinek egy mappára, anélkül, hogy levelet küldene neki erről. Túlélhető, ha nem lehet, csak ez is furcsa.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák