Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CyberPunk666

    senior tag

    Az 5. oldalon fél oldalon keresztül fikázzátok a w8-at a szarul tervezett hardware miatt.
    Nem ez a hagyományos notebook a jövő érintéssel, hanem a billentyűzetes tablet. Vagy a kihajtható/áthajtható gép aminek könnyű a billentyűzet része. Azzal nem lenne ilyen gond. A remegő képernyő is hw hiba, nem a w8 sara.

    Én például várom azt, hogy itthon egy laza mozdulattal leemeljem a monitort a helyéről, beüljek az ágyba, a felhúzott lábamra tegyem és használjam, mint egy tabletet. Nem az asztalnál akarom tapogatni. Vagy éppen kiviszem a konyhába, és ott csak a monitort tapogatom.
    Amikor pedig dolgozni akarok, ráteszem a konzoljára és bill+egér. esetleg ha van 1-2 jó mozdulat vagy dolog amit egyszerű, akkor ott azt kézzel, de semmiképpen sem elsődleges használatra.

    Szerintem sokan nem értik benne a lehetőséget és olyan dolgokra próbálják ráhúzni amire nem is tervezték. Ez nem az asztalnál lévő tapogatásra van.
    Vannak például olyan dolgok amiket touchpaddal rossz és érintéssel pedig könnyen megoldható, és ott is hasznos lesz a dolog, ha nem tudunk egerészni.

    Szerintem a legnagyobb gond, hogy rossz helyen keresik a felhasználási területet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák