Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz westlake #9 üzenetére

    Szerintem most nincs teljesen igazad.
    Marmint a nagy reszevel igen, de en most ugy latom, hogy ez nem egy lehuzas-jellegu, "keressunk sok penzt" lepes inteltol, hanem egy okos, vegiggondolt strategia. Nyilvan penzt is fog hozni, kulonben nem csinalnak, ne erts felre, csak ha csak a penzre mennenek, akkor nem az "olcso fos minimal profitos" h310-est adnak.

    Szerintem itt csak a support segget vedik be, megjegyzem nagyon okosan.

    Csak gondoljunk bele, az 1.000.000db Veér Pistike megtudja, hogy hasznalhatja a H310-en a hon imadott Win7 rendszeret. Termeszetesen habzo szajjal installal, utana nem olvas, aztan meg orjong, hogy milyen szar az intel, meg a windoz, meg a rajta kivul minden es mindenki, hogy nem is mukodik, pedig Tibike azt mondta, hogy de. Es ha Tibike azt mondja, akkor egyertelmu, hogy az intel meg a windoz meg a mindenki mas a hibas.
    OEM egy mas kerdes, ott dolgozik szakmailag relevans ember, letezik a felelosseg kerdese, garanciak vannak, stb.
    Szerintem ez most egy kifejezetten szimpatikus es logikus lepes Inteltol, es bar enyhen szolva nem vagyok elragadtatva az altalanos piaci mentalitasukkal, a cegert se vagyok odaig (amugy szvsz retardaltnak kell lenni, hogy egy barmilyen cegert rajongjon az ember, de ez most mindegy), ezt a lepest most rendkivul korrektnek tartom.

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • opr

    veterán

    válasz RefFes #13 üzenetére

    Ezt most muszaj volt ezt az "Ajjemmdéé"-zest? Konkretan leirtam, hogy szerintem aki barmelyik ceg fanatikus hive, az szerintem konkretan retardalt, erre beirsz egy ilyet? :DDD

    Az AMD-nek volt eleg baja igy is, egy uj architektura startja mindig nehez, gondolom nem akartak ezt meg meg is duplazni Win7 supporttal, plusz annyira kicsi piac, hogy egyszeruen nem hozta volna vissza a beleolt eroforrast.
    Plane, hogy a win7 idejeben az AMD gyak nem nyujtott alternativat, igy ami regi, rendszerre irt szoftver, az 99%, hogy intelen fut, szvsz ceges szinten ilyen kockazatot senki nem vallalna be, csak ha nagyon muszaj.

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • opr

    veterán

    válasz RefFes #15 üzenetére

    Nincs gond, egyertelmu, egyik kutya masik eb. :K

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák