Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz juliabrilke #3 üzenetére

    anyukám mindig nagyon naiv és segítőkész volt... volt régen, hogy benn járt a városban és egy sötétebb bőrű nő kajára kéregetett tőle... csak annyi pénz volt nála, amennyi a buszra kellett, de előtte vásárolt be kajából... adott neki pár kiflit... mondta, hogy még látta, hogy a nő kidobta az első kukába... ez a figura legalább vállalja, hogy alkoholista és szeszre kell neki... habár ez semmit nem javít a helyzeten...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz juliabrilke #5 üzenetére

    komolyan, ki kellene az ilyenek mellé állni: "kórájhétre kérek", "5870-re kérek", "jaguárra kérek" táblákkal... :(

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz ABE #8 üzenetére

    itt kecskeméten volt, hogy leültem a buszpályaudvaron és mivel még vagy 20percem volt a buszig, sodortam magamnak egy cigit... kapásból jött is egy hajléktalan tarhálni... jó kedvemben voltam és azon a kb 5ft-on nem múlt, amennyiből kijött 1 szál és csavartam neki is egyet... nagyon megköszönte, leült és elkezdett témázni... előkerült a 2l-es kannás is és magyarázta délután kb 2kor, hogy neki az epilepsziájára kell az alkohol, mert ha nem iszik, akkor elkezd remegni és rosszul lesz... bólogattam, hogy "persze", aztán léptem is ismerősökhöz, ahogy feltűntek... :( hihetetlen, mennyire hülyének nézik az embert...

    amúgy pozitív példa: szintén kecskeméten leültem nyár közepén a dögmelegben a pályaudvar melletti parkban... nyári melóból jöttem haza épp és szó szerint 2ft-om maradt, mire hazaértem... de volt a táskámban pár párizsis zsömle, amit nem ettem meg... odajött egy román fickó és pénzt szeretett volna kérni... mutatta a személyijét, hogy tényleg úgy jött az országba dolgozni... csak tatabányáig kellene eljutnia és nincs pénze sem meg kajája sem... meg még aznap nem is evett... érződött is rajta, hogy semmi szeszt nem ivott... (a sz@r kannást meg a mindenféle olcsó töményeket méterekről meg lehet érezni) mondtam neki, hogy nekem sincs pénzem, de szendvicset tudok adni... ennek is nagyon megörült és azonnal befalta... vagy 100szor megköszönte... ilyen is van... csak ritka...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Vakegérke #15 üzenetére

    amikor beköltöztem a lakásomba, csomó ruhámat kiválogattam és rengeteg olyan volt, ami már nem volt jó rám vagy nem szívesen viseltem... ezeket beleraktam szatyrokba, hogy ne ázzon szét, ha eső lesz és kitettem az utcán a kuka mellé... reggelre eltűnt... lehet, hogy pár ember még most is szívesen hordja őket... reménytelennek éreztem én is, hogy valami szervezet átvegye... meg nem is volt olyan nagyon sok/értékes ruha, hogy megérte volna miatta mindenfelé mászkálni... így talán olyanhoz került, akinek jelentett valamit...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák