Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csanaszb

    csendes tag

    Sziasztok,

    kérem, olvassátok el a történetemet és írjátok meg, hogy volt-e valakinek hasonló rossz tapasztalata. a Wayteq XTAB 50-el.
    Karácsonyra megleptem magam egy Wayteq XTAB 50-el, mert a munkám miatt januártól szinte hetente kell utazgatnom Magyarország és Németország között.
    Mivel nem csak hobbynak szántam a masinát tudatosan a WayteQ Europe Kft.-nél wettem, arra gondolva, hogy ha esetleg probléma adódik, ők valószínűleg tudnak segíteni.
    Az első hetekben a hosszabb utakon .kb 80%-ban újra indult az Android minden előzetes értesítés, vagy utólagos hibaüzenet nélkül. Megdöbbentett. Ilyet eddig sem itt, sem máshol nem olvastam az XTAB 50-ről.
    (nem tudok minden hírt elolvasni)
    Azt a tanácsot kaptam, hogy telepítsem újra az Adroid-ot.
    Hála ennek a fórumnak, ezt meg is tudtam csinálni, de a problémám ezzel nem oldódott meg.
    Igaz, hogy az újraindulások száma kb 50%-ra csökkent, de néhányszor a navigálás közben már korábban hibátlanul bejárt útvonalon elveszítette a műholdakat. Ilyenkor kb fél óráig az volt a képernyőn, hogy "várakozás érvényes jelre" (a kép azért rossz, mert menet közben mobillal lett készítve)

    Ezután ismét felhívtam a WayteQ Europe Kft.-t.
    Készségesek voltak, azt tanácsolták, hogy vigyem be a készüléket, mert kijött egy új verzió mindenből.
    2013.03.11.-én fel is telepítettek mindent.
    Az első 2 úton hibátlanul működött, bár a bekapcsolás után most mintha lassabban kezdené a munkát.
    Ma viszont a visszaút felénél a Sygic ledöglött és nem is lehetett többé újraindítani.
    Az indítás után Sygic emblémás fekete képernyő becsukódik és nem történik semmi további.
    Semmi hibaüzenet vagy ilyesmi.
    Semmi mást nem csináltam, csak letöltöttem még néhány téképet és használtam a navigáló programot.
    Semmi más programot, zenét, de még képet sem másoltam a masinára.
    Mi a tippetek?
    Egyedi hibája lehet az én készülékemnek, vagy esetleg volt másnak is hasonló gondja?
    Megmondom őszintén, már megbántam, hogy ezt a készüléket vettem, mert ennyi problémám mostanában nem volt semmivel. Az Andriot volt számomra a döntő, amivel kezdetben olyan sok probléma volt.
    Most ugyan az Android megy, a Sygic-et viszont el sem lehet indítani.
    Mit tanácsoltok?
    A héten nagyon kellene a készülék, mert total ismeretlen utakra is kell mennem, és pont most döglött be véglegesen. Vagy már megint kijött egy mégújabb Android vagy Sygic, ami megold 1 problémát, majd előhoz egy újabbat?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák