Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vass17

    tag

    válasz domik #750 üzenetére

    Mindent nem tudok leírni, mert holnapra sem végeznék, de a legfontosabbak szerintem:
    - a wifi alvó módban kikapcsolódjon, ezt a wifi speciális beállítások között találod meg
    - a helyhozzáférés is mindig ki van kapcsolva
    - nálam a processzor Conservative-ra van állítva, mert úgy vettem észre, hogy sokkal gyorsabban lecsökkenti a frekvenciát, mint Performance 2-ben, ráadásul hétköznapi használatban nem lehet észrevenni lassulást
    - a fejlesztői lehetőségekben is korlátoztam a háttérfolyamatokat (legfeljebb 2-re)
    - a fiókok automatikus szinkronizálását kikapcsoltam, mivel kitettem az asztalra egy olyan gombot, ami manuálisan szinkronizál mindent, amikor akarom
    - érdemes átnézni az összes programot, mindenhol találsz beállításokat, azok közül is néhány tartalmaz automatikus frissítést, amit kikapcsolhatsz és gyakran van hibajelentés küldés is, amit ugyancsak kikapcsolok

    Valami ébren tartja a rendszert az egyértelmű, azért lenne jó megnézni egy battery monitorral. Én amikor megvettem az enyémet, első éjszaka kb 50%-ot merült és egyértelműen látszott, hogy a mediascanner okozta, sok helyen is lehet erről a bugról olvasni, azóta használom EZT és azóta soha nem is fordult elő hasonló. :)

Új hozzászólás Aktív témák