Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aldebaran

    őstag

    Uraim, megvettem a tabletet az Önök hozzászólásai és kelzsoca látható munkálkodásának köszönhetően. :DDD

    Nah, jó, nem vagyok ennyire hivatalos.

    Szerintem jó kis játékszer. Rádugtam a 2TB-os ketté particionált külső winchesterem amin full HD filmek vannak és több 10GB kép. Kiválóan kezelte, bár a képeket be akarta olvasni gondolom a memóriájába, de túl sokáig tartott, amit nem is csodálok, mert egyenként 5-6MB méretűek.

    Sajna a flash videókból még a 360-asokat is szakadozva játsza... :O Bár nincs rootolva, meg semmi.

    A rejtett wifimet beírtam és látta és működött vele stabilan, egyszer sem szakadt meg 3 óra teszt alatt. Fixen be van állítva a wifi csatornája.

    Fogásra szerintem nagyon jó. Nekem az iphone, meg ipad nagyon rideg, fém. Nem is kéne ingyen sem. :P

    2.3.4-es az android rajta

    Valaki írhatna egy ajánlást, hogy milyen programokat érdemes rá letölteni, mert annyira nem vagyok képben android téren.
    ja, a mérgesmadarakat már rátettem a marketről.

    ja, és ha a marketről elkeztem valamit leszedni, volt, hogy csak a sötét képernyő volt... gondolom, nem volt kompatibilis pl. a téma, amit le akartam szedni.

    Ja és a töltővel nem volt gondom. Én Debrecenben a színház mellett vettem 58-ért... ;)

    [ Szerkesztve ]

    Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

Új hozzászólás Aktív témák