Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • toth.szilvi

    újonc

    válasz Upo #188 üzenetére

    Írtam a sygic-nek egy emailt éjjel, de még nem válaszoltak. A csatlakozásnál a sygic fiókba tudok belépni emaillel és jelszóval, vagy facebook/gmail regisztrációval, én az elsőt választottam. Bejelentkezés után olyan menüpontok vannak, hogy: csatlakozás (ki van pipálva), jelszó módosítás, kontó lehetőségek, bejelentkezési adatok törlése, automatikus bejelentkezés (ki van pipálva), rákérdez csatlakozás előtt (nincs pipa), forgalom elősegítése (pipa), plusz egyéb ilyen kipipálható lehetőségek, hogy a sygicről küljön infókat, hogy fejleszthessék, kedvenc úticél szinkronizálható, stb. Szóval nem tudom, hogy ezek bármelyike is erre vonatkozna?!

    laszlohu: ha az aktiválás alatt azt érted, hogy a tartózkodási hely legyen használatra húzva, az megvan, az eddig is így volt. Módnál pedig a nagyon pontos van megadva (GPS, Wifi és mobilhálózat használata a tartózkodási hely meghatározására), de lehet változtatni energiatakarékosra (wifi és mobilhálózatok használata), és csak a készüléken-re (gps használata a tartózkodási hely meghatározásához).

    Feltelepítettem az általad említett applikációt, és kimentem a szabadba és szinte rögtön talált jelet (úgy is próbáltam, hogy be volt kapcsolva a wifi és nélküle is), és a fix/műhold adatra 6/13-at írt. De a készüléken is van egy GPS infó nevű program és azzal is beméri a jeleket még a szobában is (internet nélkül is). Nem tudom hogy olvassák le ezekről az infókat, de a szabadban a 2 oszlopból 9 zöldre váltott egy szintig, és a számok 28-10 közötti értéket mutattak.

    De ha a navigációra kattintok, akkor a sygic logó megjelenése után még mindig ez az szöveg fogad: Sygic is denied to read contact. Valamint "a kapcsolat megszakadt", "nem létesíthető internetkapcsolat. ellenőrizze a készülék beállításait, majd próbálja újra", és akkor alatta rá lehet kattintani a csatlakozás újrapróbálására, vagy a kilépésre...

Új hozzászólás Aktív témák