Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz ^Clown #5 üzenetére

    Ja, értem én mire akarsz kilyukadni.
    Ez kétféleképp lehetséges. Vagy marketing, hogy több bőrt húzzanak le róla, vagy ők tényleg nem hitték volna, hogy egy telefonnál szükséges ennyi minden, 3G, multitask stb... és így próbálják pótolni a hiányosságokat, úgymond eladni újdonságként.
    Mindkettőt eltudnám képzelni az apple-ről :)

    (még annyit akkor offba, hogy pár hete beállítottam a GPRS-t az iPhoneomon. Mivel legelső gen. így 3G nincs rajta. Gondoltam kipróbálom milyen, ha van állandó netelérésem. Mert wifivel már próbáltam a böngészőt. Mondom megnézem milyen az, amikor folyamatosan kapcsolatban lehetek a világgal :) Hát, őszinte leszek, az elmúlt ~ 2-3 hét adatforgalma: "Sent: 1,5MB Received: 12,4MB. Egyszerűen nem tudom mire használni. Van olyan, amikor eszembe jut, hogy már csak poénból is lekérem az időjárást, mert szép a megjelenítés. Egyszerűen nemtudom mire használjam. Itthon van netem. Cégnél szintén lehetőségem van egész nap netezni amikor csak akarok. Utazni nem utazok sokat, teljesen átlagos ember életét élem. Annyira meg nem vagyok függő, hogy a munkahely és az otthonomon kívül és a neten lógjak. Megértem, hogy vannak akiknek munkából / egyébből kifolyólag szüksége van erre. De azok egyrésze jobban járna egy laptoppal / netbookkal, a maradék meg tényleg kevés. Mégis, itt és más fórumokon is nagyon sokan kardoskodnak a 3G nélkülözhetetlensége mellett. Továbbra sem értem :) )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák