Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • schawo

    titán

    válasz #65675776 #20 üzenetére

    Volt 2db Aureal hangártyám akkoriban, ezzel tökéletesen tisztában vagyok. A lamentálás megfelelő lett volna 10 évvel ezelőtt. De mivel az egész eseménysor óta olyan sok víz lefolyt a Dunán, hogy a mai állapotra már semmilyen hatással nincs. Ha a népet valóban érdekelte volna a téma, akkor lett volna másik cég, aki megvalósítja. Ehelyett a nép annyira leszarta, hogy már az EAX sincs sehol 10 éve. Erről nem a Creative tehetett, kinyírta azt mindenki, aki hozzáfért. Microsoft, ASUS, Realtek, AMD stb. Mára a Creative csak a hangkártyapiac apró szegmensét birtokolja (talán ha 5%), nem rajtuk múlik, hogy van-e 3D hangzás, vagy sem.

    [ Szerkesztve ]

    evDirect villanyautós töltőhálózat

  • DoxaM

    aktív tag

    válasz #65675776 #20 üzenetére

    azért ezt elég nagy badarság állítani. kissé azt sugallod, hogy a 3dfx után (vegyük pl.) 2016-ig szinte semmit nem fejlődött a vizuális látvány és mintha a 3dfx egy csoda lett volna, a már akkor fél háznyi kártyájukkal. másrészről, szerintem nyugodtan összehasonlíthatod most a lehető legkomolyabb játékot 4k-ban, dx12-vel, egy 3dfx-es csoda grafikával. nyilván minimális lesz a különbség, hisz a gonosz monpolok legyalulták a szuperinnovációt és fagyasztották a fejlesztéseket. Komolyat lépett az elején a 3dfx, de ennyi volt bennük, el kell fogadni, h sajnos vannak lépcsők az életben és nem biztos, h mindegyik lépcső egy adott cégé.

    a hangképzőkre annyit tudok mondani, hogy úgy látom, nem igazán tudod, h miaz az EMU, mondjuk én már rég nem foglalkozom játékos hangképzőkkel szigorúan, szóval ez a téma igazán mindegy, csak kiegészítésképp mondom, h anno a legjobb ár/érték aránnyal rendelkező minőségi studió cuccok voltak (és nekem még mindig megvan :) )

Új hozzászólás Aktív témák