Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MasterMark

    titán

    válasz smc #10 üzenetére

    Mert csak arra tudsz kepernyot tukrozni, illetve az Airplay tamogatas miatt. Meg egyebkent elegge jol oszerakott cucc.

    [ Szerkesztve ]

    Switch Tax

  • Cyber_Bird

    senior tag

    válasz smc #10 üzenetére

    Hogy masok miert vesznek, nem tudom.
    En azert vettem mert:

    Van egy hostingolt szerverem, amin tarolok filmet, sorozatot, es az appletv-vel tudom onnan streamelni neten
    4K-ban (plex, tudom mason is fut).

    Netflix, HBO Go elofizetesek es ezekrol is nezek filmet sorozatot.

    Youtube

    Homehubnak (taskok automatizalasa kondiciok alapjan, illetve tavoli hozzaferes a szenzorokhoz es a kapcsolokhoz) van hasznalva az otthon automatizalashoz, ami szinten apple homekit alapu, mivel mindketten baratnommel iPhone-t hasznalunk.

    A samsung tv-m OS-e gyalazatos es rendszeresen problema volt pl youtubeon, netflixen a hanggal. alkalmankkent mikor ugy gondolta, megszunt a hang az erositon es csak a tv-n szolt, ha atkapcsoltam ra.

    nyaralos fenykepek mutogatasa a szuloknek baratnoknek a tv-n

    podcastok/ sajat zenek lejatszasa az erositon at.

    Idonkent Airplay-vel telefonrol jatszott video pl trailerek kitolasa a tv-re egy kattinttassal (chromecast tulkeppen)

    Osszessegeben, ha nem ios-es telefonunk lenne, akkor nem vettem volna appletv-t, de igy az egyebkent jol mukodo okoszisztema miatt ezt szereztem be egy androidos kutyu helyett.

    Raspberry pi-t is hasznaltam media lejatszonak, de ott meg a netflix es a youtube problemas, plusz nincsen 4K support.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák