Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fRooStzzZ

    senior tag

    *Az esemény még múlt pénteken, aminek hatására a problémás gyártósorok estére már nem működtek, de ezek jó részét szombatra sikerült helyrehozni, míg vasárnapra teljesen helyreállt a rend.

    **Ugyanakkor jelenleg úgy látják a helyzetet, hogy az éves előrejelzést nem kell módosítani, mert a negyedik negyedévben behozhatónak tartják a részleges leállás által okozott veszteséget.

    Most komolyan? 2-3 napos "részleges" leállás miatt borulhat egy éves ütemterv, illetve a 4. negyedben vissza is hozhatják a lemaradást?

    Nézzük csak.
    ~2 nap alatt vesztettek x%-ot, majd azt talán 2-4-5 hónap alatt vissza tudják hozni. Szóval akkor többletet termelnek, mint az átlag, ezek szerint (feltéve ha igaz) akkor egész évben tudnának folyamatos pluszt termelni, csak nem akarnak, mert az nem éri meg nekik? Így legalább van mire fogni az emelkedést.

    Remélem a szolgáltatónál befizették a közüzemi számlákat, nehogy az legyen a következő, hogy a 4. negyedben a hidegre való tekintettel párásodnak a cuccok, mert nem tudtak fűteni ezért az éves bevétel 160%-át bukni fogják.

  • fRooStzzZ

    senior tag

    válasz #06658560 #9 üzenetére

    Akkor nézzük egy másik irányból.
    Én tegnap megnyertem a lottót.. Elhiszed?
    Ők azt mondták vírust kaptak.. Na ez is lehet kb akkora kamu mint az én lottóm.
    Mondani bárki bármit mondhat, mint Zsuzsinéni akinek a tehene lefeküdt, és most 1 hétig nem tudja megfejni a tehenét, mert rajta fekszik a cicin, de kell neki még egy pár hónap mire megindul mert elapadt neki (feltéve ha létezik ilyesmi)
    Én már annyira nem hiszek az ilyen mesékben, mindenhol, mindenkivel mindig történik valami, ami miatt nem tudnak teljesíteni valamit, vagy ami miatt meg kell emelni vagy tartani az egekben levő árakat.

Új hozzászólás Aktív témák