Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 2xar

    tag

    válasz D1Rect #286 üzenetére

    "az én szövegértéssemmel semmi baj."

    Na ezt örömmel hallom! Akkor esetleg igazolnád ezt azzal, hogy megpróbálod az imént bemutatott logikai bukfencedet és szalmabáb érvelésedet kijavítani valódi és helyes érveléssel? Vagy az nem megy? :U

    Segítek, ilyesmire gondolok például: "De, igenis a fejlődést annak köszönhetjük, hogy a szerzőt megvédi a jog. Ennek köszönhető, hogy az Apple az Ipod sikerét követően elég bevételre tudott szert tenni ahhoz, hogy abból kifejlessze az Iphone-t. Abból pedig az Ipad-et. Ha nincs a szerzői jogvédelem, nem lehetett volna Iphone sem."

    Amire én meg azt válaszolnám, hogy: "az Apple mindegyik esetben olyan technológiákat használt ki, amiket nem ő fejlesztett ki, csak megvett és a többiek orra elől elhalászott a tengernyi tőkéjének köszönhetően. Vele párhuzamosan mások is haladtak ugyanazon az úton és ha nem ők jönnek ki az első igazán jó érintőképernyős telefonnal, akkor más kb ugyanakkor (hisz a technológia akkor tette lehetővé - pl. kapacitív érintésérzékelés) és mivel utána nem lett volna akkora fék (szabadalmi perek Apple vs Világ rémlik?) akár még gyorsabb is lehetett volna a terjedése és fejlődése az ilyen termékeknek."

    Erre Te megint írsz valamit és így tovább. Mint egy normális vitában, tudod. De mint azt már korábban is igazoltad ezen a fórumon, és most is bizonyítod, Te normális vitát nem tudsz, csak személyeskedőt: "gyengébb képességű emberek nem is tudják felfogni."

    Az egyébként jogos részedről, hogy én is átcsaptam személyeskedésbe. Sajnálom, hogy lesüllyedtem a szintedre!

Új hozzászólás Aktív témák