Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz Rickazoid #255 üzenetére

    Linux...innen fúj a szél. :)
    Azt nem vitatom, h vannak benne jobban megcsinált dolgok, én is jobban kedvelek benne ezt-azt. Csak szerintem már, ahogy én is, úgymás is leírta feljebb, h mért nem tetszik mégis a népnek, mért nem fognak rá tömegesen átállni.
    Igazán nagy hibákat 8.1 kapcsán senki nem tudott soha felhozni, v hogy mit nem tud rajta megcsinálni, amit 7-esen meg igen, v te tudsz néhányat?? Itt mindig csak a felület volt terítéken (lassan már a WIn9-nél is), aminek megítélése szubjektív és egész rendszert nézve másodlagos a jelentősége.
    Alternatívák kapcsán arra gondoltam, h xy tervező programra (AutoCAD, SE és társai) márpedig nem nagyon találsz teljes értékű alternatívát és van amikor a Wine se megoldás. Vagy pl. egy külső vinyóhoz adott szoftver és Linux egyszerűen nem kompatibilis és Wine-vel se megy. Akkor mit csinálok, ha én márpedig használni szeretném? De teljesen hétköznapi programoknál is nyavalyog egy átlag Win user, h ez Linuxon rondábban néz ki, más a menüje stb.

    Hát azt nem tudom, h nálad a gépre a driverek hogyan kerültek, v már előtelepítetten vetted, de Win7-re USB 3.0 driver az kell, mert nem tudja natívan kezelni, pl. önmagában USB 3.0 portról se tud nagyon bootolni, míg a Win8 igen.

    [ Szerkesztve ]

  • King Unique

    titán

    válasz Rickazoid #255 üzenetére

    Egyébként USB3-ra visszatérve kizárt, h Win7-ben natív támogatás legyen... :N
    De ezt könnyen kiderítheted:
    - ha programok és szolgáltatások listájában ott van USB3 driver, akkor biztos, h úgy lett külön feltelepítve.
    - ha onnan, v eszközkezelőből eltávolítod, akkor restart után nem rakja vissza, próbálj utána rádugni 3.0-ás pendrive-ot, v külső HDD-t, garantáltan nem fog menni 3.0 sebességen... :N
    Ellenben 8.1 natívan támogatja, ha ott eszközkezelőből törlöd is, restart után auto visszapakolja és működik minden.

    Azt nem tudom, h neked milyen Win7 kiadásod van, de én még eredeti rendszeren nem találkoztam natív USB 3 támogatással. Max vmi mókolt ISO-nál tudnám elképzelni.

    (#263) hcl : és ezzel mit lehet kezdeni ? Semmit. Kinek a hibája? Useré, meg a szomszéd Pistikéé, aki tört verziót ajánlja neki, mint egyetlen szóba jövő megoldást...

    (#257) Lacee1986 : attól, h te nem szoktad, v még nem szívtál miatta, az egy dolog...no comment :D

Új hozzászólás Aktív témák