Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DoxaM

    aktív tag

    válasz King Unique #205 üzenetére

    Na még egy utolsó :D ...egyszerűen, nem akarod megérteni, h valakinek a külcsíny is fontos, olyankor, amikor funkcionalításra már rendben van minden. Miért ne? Számomra fontos a külső is attól, h a gépháztető alatt, minden működik jól. Persze, nyilván fontosabb első lépésként, h stabil legyen, ne omoljon össze mindig, meg támogasson sok dolgot etc, de most az én esetemben pl. ilyenekről egyáltalán nincs szó, meg szerintem sok embernél jól működik...szóval, van idő másra is, jelen esetbe a külcsínyen rugózni, személyre szabni, ennyi.

    Itt meg elmondták a véleményüket az emberek, párhuzamba hozták win7tel,linuxszal..ez ezzel jár, te meg véded, ez megint ezzel jár...egy ilyen cikk feedbackje, csak nem olyan dúrván kötött, mint egy csak win9 topik...Ha csak arról akarsz infót, sztem csinálj egyet, ha még nincs. Ja és nem kell védeni, mert akkor csak még több hsz-t generálsz.
    Meg egyébként fölösleges is így...aero-t mindig elő lehet majd hozni vszínű, meg lesznek rá themesek..szal, akkor, végülis mindegy... :) Pedig eléggé win őrült voltam...minden eddig verziót feltoltam, a legbétábtól fogva....de, amikor megláttam a korai 8-at, abba is hagytam ezt. Na majd meglátjuk milyen lesz a végleges 9, számomra, nem tűnik szimpinek, egy fokkal jobb mint a 8, de nem érzek rá késztetést...így, h a 7 tökéletesen teszi a dolgát.

Új hozzászólás Aktív témák