Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DoxaM

    aktív tag

    válasz King Unique #134 üzenetére

    Miért ostobaság? Ne menjünk már bele személyeskedésekbe...mert, akkor meg szerintem igénytelen, akiknek ez a 1-2 színű flates sz@r tetszik. Ez a szint már jobb?

    Szerintem már leírtam, h számomra miért fontos, hogy ne egy óvodás kifestőt bámuljak az otthoni gépen x órában..Munkára, ahol appokat kezelek, nem érdekelne, hisz nem bóklászok az asztalon, nem kezelek túl sok appot egyszerre, nem kerülök kontaktba soxor a desktoppal úgy, vagy menüvel..szóval, nincs úgy vele gond.

    Ezen felül legyen persze biztonságos, de a sajátja általában nem véd 95%-+ osan szóval, igazán mind1, mit vacakoltak vele, egy alapszintűnek jólvan, itt nincs megint súlyosabb érv ezek mellett. A több desktop számomra hót mindegy, jó lehet, hogy használni fogom majd, de igazándiból nagyjából nem érdekel....a sebességgel egy átlag gépen szerintem már megint nincs gond, a 7 esetében sem, 6-8 magos procikról beszélünk már....

    A linuxszal nálad az a baj, hogy nem akarod megérteni, hogy ha valami megy 2 kattintással logikusan, akkor nem fognak a userek cseszekedni fél órás böngészéssel, csomagozással, terminálozással, parancssorokkal minden szarral. És úgy gondolom, hogy ebben az esetben, nekik van igazuk. (berángatott példával élljek megint, ez olyan, mintha egy órát kellene maszekolni egy autóval, hogy elinduljon, nem pedig csak egy kulcsfordítás lenne...melyik a jobb?)
    Nem mellékesen, vannak olyan progik, amik nincsennek egész egyszerűen linuxra...és itt lehet alternatív sz@rokkal jönni, de értelmes ember megérti, h az rohadtul nem ugyanaz....és amikor felkerül a KVM (ami nem mellesleg még mindig nem 100-as), megint ott vagyunk, ahol a part szakad....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák