Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz #19617792 #131 üzenetére

    Én tudom, mert én speciel nem ijedek meg tőle, de magyarázd el ezt egy átlag Win usernek....mert az aki Windows-on még a vezérlőpultot se találja meg, megrémül, ha parancssorban netán ipconfog-al meg kéne néznie ezt-azt, az neked nem fog Linuxon ennél bonyolultabb dolgoknak nekiállni. :N

    (#132) DoxaM : hivatalos indok szerint erőforrás zabáló volt, amiben talán van vmi, de a mai gépeknek nyilván meg se kottyan. Illetve még gondolom azért vették ki, h az asztal jobban illeszkedjen dizájn terén a Modern UI szögletességéhez.
    Ha utóbbinál is meglenne az az átlátszó megjelenés, mint a WP 8.1-nél, akkor már asztalhoz is jobban passzolna az Aero Glass.
    De muszáj még mindig ilyen triviális dolgokon lovagolni :F AKi nem bír leszakadni a Win7 kinézetéről, az fabrikálja bele magának a fenti eszközökkel a 8.1/9-be is. Ha nem akarja, akkor vagy megszokja és anélkül használja tovább, vagy nem és marad 2020-ig a Win7-nél, ennyi. :)
    Egyébként az is közrejátszik, h W7 lett az új XP2 és ahogyan utóbbiról nehezen szokták meg a 7 felületét, úgy 7-ről váltva újabbak esetén is fenáll uez.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák