Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    Egyetértek. Én is észrevettem hogy az elmúlt hónapokban egyre rosszabb. Úgy összességében.
    Ezért pár hete már én is gondolkozom a váltáson. De alapvetően meg tetszik a FF. Sok addon, lehetőség szép kinézetre stb...

    De a youtube pl röhej. Nem tudom az a FF miatt van-e, de még az otthoni gépen is szaggat. Na nem szó szerint, és nem a videók amiket lejátszok. Hanem maga a weboldal. Rákeresek valamire és ahogy betölti a videókat az mocskosul lassú és szaggat. Bemegyek a kedvencekbe és irdatlanul szaggat. Kifejezetten beakad az egész gép amíg betölti azt a pár kedvenc videót. Ami röhej egy 2 magos 4gb ramos gépen.
    A másik meg, hogy HD flash lejátszása közben irdatlan magasa a procihasználat. Holott elvileg már van hardveres gyorsítás. Elleben mikor egy 1080p-s vagy 4k-s(!) filmet játszok le MPHC-vel kb 5-10% a procihasználat. Röhej, hogy egy gagyi youtube videó flashben több erőforrást igényel, mint egy 4k(!)-s film lejátszása. Persze az a 4k csak bemutató darab volt és kíváncsiságból próbáltam ki.

    No meg összességében idegesít, hogy kb hetente újabb frissítések vannak amiket telepíteni kell, ajánlott. De még tudnám sorolni az apróbb dolgokat, amik idegesítenek.

Új hozzászólás Aktív témák