Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liszi70

    nagyúr

    válasz jopeter #699 üzenetére

    "Veszel magnót+kártyát és megoldod magadnak a legegyszerűbb."

    Hát, megoldásnak megoldás lehet, de hogy a legegyszerűbb-e, az kérdéses. :) Legalábbis akkor, ha törekszik a kihozható legjobb minőségre, mert igencsak látványos különbségek lehetnek a digitalizálás során elért végeredményben. Én kipróbáltam sok mindent, több usb-s digitalizálót (grabbert), pc-ben 5-6 féle tuner-kártyát, 6-8 szoftvert, lejátszáshoz 5-6 magnót. Rengeteg időbe és energiába telt, mire olyan eredményt tudtam produkálni magamnak, amit elfogadhatónak tartok. Igencsak sok a hibalehetőség, pl. kép hang eltolódás, csíkozódás, színhiba, beégett vagy túl sötét kép, stb. stb. stb. Ráadásul oké, hogy számomra már tök jó minőséget tudok produkálni, de nemrég jött be a képbe a tbc, amivel még csak most kezdek ismerkedni. :)
    Szóval nem egyszerű mutatvány ez. Akinek nincs ideje vagy kedve kiismerni valamennyire ezt a témát, jobb ha szakemberhez viszi, persze nem mindegy, kihez. Sajnos ebben én sem tudok neki segíteni.

    [ Szerkesztve ]

  • NandorHUN

    addikt

    válasz jopeter #699 üzenetére

    Ilyenem van:
    Sony video Hi8 HMP

    "Veszel magnót+kártyát és megoldod magadnak a legegyszerűbb."

    Összesen 2 db ilyen kazettám van, már bocsánat, de nem szeretnék csak emiatt venni egy komplett felszerelést sok tízezer ft-okért. Egyszerűbb ha beviszem / elviszem valakihez és ő megcsinálja. Én megfizetem és mind a ketten jól járunk.

    Ha innen forumon bárki tud ajánlani olyan helyet / embert aki jó minőségben tudja digitalizálni, azt megköszönöm.

    [ Szerkesztve ]

    www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

Új hozzászólás Aktív témák