Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Somatom

    veterán

    válasz sxxorp #122 üzenetére

    Az, hogy fülessel használom, nyilván egyfajta szitu következménye. Otthon rádughatnám az erősítőre, de az esetleg zavarna mást. Amikor ingázok, akkor sem lenne valami udvarias dolog, ha 1000Km -en keresztül a többi utas is az én filmeimet hallgatná.
    Ami a használatot illeti, nem értelek. A tabletem kijelzőjének a felbontása (2560x1600) nagyobb, mint a monitoromé (1080p). Tehát a megjelenítése pont ugyanolyan, mintha egy 1080p felbontású, 24" -os laptop kijelzőjét néznéd. 24" -os laptopon sztem akár a Háború és Békét is le lehetne pötyögni. :) Egy kitámasztós tokban tartom a tabot, de ebben a szituban tök mindegy, hogy a tab áll, vagy fekszik. Az a lényeg, hogy a monitoromnak legyen talpa, amin megáll. Ez pedig (tudomásom szerint) eléggé alap feature egy monitornál. :) Megértem, hogy réteg termék, de én pont abba a rétegbe tartozom, akiknek a munkájukhoz, életvitelükhöz jobb egy tablet, mint egy laptop.
    Sztem golyós egereket manapság múzeumokban lehet találni. Egy lézeres egérhez nem kell semmilyen pad, bármilyen, síma felületen működik. Akár a lepedőn is. :)
    Kerestem már kékfogas hanyattegeret, mert az praktikusabb lenne nekem, de sajnos, nem találtam ilyet.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Új hozzászólás Aktív témák