Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • persil

    nagyúr

    válasz #54625216 #134 üzenetére

    De most a beidezett mondatommal tamasztod ala, hogy nem erted, amit irtam.

    Ott van. "Arrol volt szo", majd folytatodik, "a ps es a box" majd koveti a "mindketto" szo. Ugye egy meg egy az ketto, es ha ketto kozul kettorol beszelsz, az mindketto, vagy 100%, fogalmazhatunk barhogy. Majd leirtam, hogy "itt most" nem lenyeg a nintendo, nem roluk volt szo, hanem a masik kettorol.

    Komolyan, olvasd mar at ujra.

    "áruld már el légyszi, hogy miért nem érdekes a nintendo?"
    Megprobalom lassan irni. Ket dologrol beszeltem, majd folytattam, hogy az eredeti tema a kettobol mindkettore vonatkozik. Lehetne 50 masik is, ha mi csak kettorol beszelunk. Komolyan nem erted? Magyaron kivul meg 2 nyelven tudom leirni esetleg, ha ez segitseg, csak kerned kell, de tobbet nem tudok tenni.

    Szrk.: Egy utolso probalkozas, mert jofej vagyok. Ha arrol megy a tema, hogy a piros ferrari is szep, meg a sarga ferrari is szep, aztan valaki leirja, hogy mindetto szep, akkor miert kell oldalakon keresztul ecsetelni, hogy a zold meg sokkal szebb? Ha szoba sem kerult a zold jelen temaban, senki nem hozta fel, senki nem kerdezte. De megis, egy hithu kereszteslovagnak ezer oldalon keresztul be kellett bizonyitani, hogy bizony a zold nem csak ugyanolyan szep, de szebb is. Amikor szo sem volt arrol, hogy ne lenne az, vagy barmi. Csak. Nem. Volt. Rola. Szo.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

  • persil

    nagyúr

    válasz #54625216 #134 üzenetére

    Igazad van, mindig elfelejtem, hogy magyar forumon orakig kell gondolkodni, hogy mit lehet leirni, mit fognak megerteni a kommentbol.

    A homokozos kisgyerekkel arra utaltam, hogy mennyire relevans az adott beszelgetesben a nintendo. Erre irtam, hogy mivel masrol volt szo, gyakorlatilag a letezese is lenyegtelen, mert ket masik dologrol beszeltunk.

    "Erre válaszoltuk, hogy ha a legtöbbet eladott szoftverek 50-es listáján 26 nintendo cím, akkor mégis milyen alapon hagyod figyelmen kívül, mint meghatározó piaci szereplőt?"
    Olyan alapon - tizedjere is - hogy nem volt roluk szo. Erted. Ha ingekrol beszelek, akkor nem erdekelnek a pulcsik. Pontosan tudom mit ert el a nintendo es nem is vitatta senki a sikeresseget. Ezert is volt tobb, mint nevetseges ez a vedelmi beszed az elozo x kommentben.

    De feladom.
    Kellemetlen ugy vitazni, ha nincs vitapartner.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Új hozzászólás Aktív témák