Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • #40553216

    törölt tag

    No, ez egy jó teszt a like és a share való életben ható erejének megmutatására. :DDD Facebook-forradalmárok, egyesüljetek a Cukorhegy süvege alatt! :DDD

  • #40553216

    törölt tag

    válasz lupus_l #17 üzenetére

    Ez bármikor előfordulhat bárkivel, ha a határőrizeti hivatalnok bal lábbal kelt.

    (#16) Lathronos
    Az alternatíva sokkal rosszabb volt.

    [ Szerkesztve ]

  • #40553216

    törölt tag

    válasz Glenda #30 üzenetére

    Egy olyan összehasonlítást is tegyél már, légyszi, hogy a zsidók annak idején milyen mennyiségben és hány országban hajtottak végre terrorcselekményeket, mekkora területet és ezen mennyi embert tartottak rémuralmuk alatt. Ha már a nácikat hozod példának, inkább az ISIS és a hasonszőrűek hasonlítanak rájuk.

    (#33) Воланд
    Igencsak pontos ez a táblázat. Első blikkre öt esemény: Teherán (Saskarom), Mogadishu (Black Hawk Down), Lockerbie, Benghazi és a 2014-es sikertelen jemeni túszmentési akció.

    „Tehát kollektív bűnösség.”
    Olvasgass kis iszlám keletkezéstörténetet!

    [ Szerkesztve ]

  • #40553216

    törölt tag

    válasz Воланд #54 üzenetére

    Csemegézz! Egy grafikon erről az oldalról. Szerinted milyen szellemiség vagy eszmerendszer áll a 2004 óta történt határozott emelkedés mögött?

    (#56) mikej95
    „De akkor is a Szaudiak keverik a legtöbb sz@rt.”
    Erős lenne, ha azt mondanám, tudom. De én is így gondolom.
    „A svédek okosabbak”
    A jelzőt azért idézőjelbe tettem volna. :DDD

    (#62) Воланд
    „nyilván azoknak az eseményeknek van értelme amik Amerikában történtek”
    Mit is akarsz ezzel mondani?

    „A táblázat pontos, csupán el kellene olvasni a forrást.”
    Hát, ez talán a te sarad volt.

  • #40553216

    törölt tag

    válasz Glenda #76 üzenetére

    Szívatsz? Kattintottam a linkre, csak kíváncsiságból, hogy mikori cikk. Reméltem, legalább 1933-as. Hiszen legalább azóta sokan tudják, hogy Hitlert mi motiválta a zsidók ellen. Vagy neked megvilágosodás volt az, amit bemásoltál ide?

    De ha már:
    A menekültek helyzetére vonatkozó egyezmény
    „A menedéket nyújtó állam az országba való jogellenes belépésük, vagy tartózkodásuk miatt nem sújthatja büntetéssel azokat a menekülteket, akik közvetlenül olyan területről érkeztek, ahol életük, vagy szabadságuk veszélyeztetve volt, és akik engedély nélkül lépnek be területére, illetőleg tartózkodnak ott, feltéve, hogy haladéktalanul jelentkeznek a hatóságoknál és kellőképpen megindokolják jogellenes belépésüket, illetőleg jelenlétüket.”
    Ugyan mutasd már meg, légyszi, hogy Magyarország melyik ilyen állammal is határos!

  • #40553216

    törölt tag

    válasz lupus_l #100 üzenetére

    Bocs, de egy olyan faszfejnek nem vagyok kíváncsi a véleményére, aki egyenlőségjelet tesz az EU-tag Magyarország állampolgárainak EU-n belüli szabad mozgása és a migránsok agresszív és (fentebb linkeltem és idéztem) Genfi Menekültügyi Konvenció szerint is jogtalan becsődülése között. Úgy meg főleg, hogy eszerint a faszfej szerint az EU-s állampolgárként a mozgás és munkavállalás jogának szabadságával élő magyarok sok zavart okoznak náluk. És ha a különbséget te sem érted meg, akkor nincs közös alap.

    (#106) Glenda
    Rape in Sweden
    Egy tanulmány szerint a 1990-es évekbeli csoportosan elkövetett erőszak végrehajtóinak 39%-a nem svédországi születésű. 2006 óta annyira pc-k lettek, hogy nem csinálnak erről statisztikát. Vagy inkább azért, hogy ne nőjön a felháborodás. És vajon ez (vagy az egyénileg elkövetett erőszak esetében) az arány csökkent az utóbbi években? Vagy inkább – ha nem is a világban elkövetett terrorcselekményekhez hasonló tempóban, de – nőtt? Fogadunk?

    „Itt arról van szó, hogy muszlim országok állampolgárai nem utazhatnak be, holott ezekkel a papírokkal átvilágítás jár.”
    És? Ha 10 éve megkapta, akkor ma pont ugyanolyan körülményei vannak. Amúgy arról van szó, hogy olyan muszlim országokból nem utazhatnak be, ahol jelentős az ISIS jelenlét vagy befolyás.
    Mit is linkelt germánisten?

    Amúgy az egész migránstörténet és így Orbánbasival szembeni „vádjaitok” alapja a #83-ban linkelt Menekültügyi Konvenció. Nos, ez vagy elkerülte a figyelmedet, vagy nem támasztja alá a „vádakat”, így figyelmen kívül hagyod. Tehát?

    (#110) lupus_l
    Te tényleg ennyire demagóg vagy? Az sem lenne rossz, ha ennek a képnek a készítési körülményeit is ideraknád, kezdetnek mondjuk az idejét és a helyét. Mert így kb. annyira releváns, mintha egy Hortobágyról készült fotó a himalájai mászás veszélyeinek tagadásához.
    „Szerintem tájékozódj inkább és nézz szét magad körül!”

    „A propaganda egy része igaz, UK nagy migráns gondokkal küzd jelenleg - lengyel, bolgár, magyar és román nemzetiséggel”
    Hogy Cameron és a többi okos brit az európai jogok alapján velük egyenlőkre azt mondják, migráns, ez az ő szegénységük bizonyítéka. És a tiéd is, mert te ezzel a véleménnyel egyetértesz.

    „De fotelmigráns információk között migráns az migráns”
    A közvetlenül e feletti véleményed ennél sokkal rosszabb egybemosást tartalmaz. Mert szerinted egy migráns az ugyanazokkal a jogokkal bír, mint egy tetszőleges EU-s tagállam állampolgára.

    (#125) doooo
    „Kellyanne Conway pedig akkorát hazudik”
    Clintonnak és nejének, Clintonnénak nézz utána!

    (#127) aprokaroka87
    Hát, ezzel a gyanúddal kurvára mellé lőttél. Keress rá a Dangerous Faggot Tour kifejezésre és csodálkozz!

    „A melós az melós marad,persze nem mindegy mennyire tanult.”
    De a liberók teljes mellszélességgel álltak ki Martin Schulz mellett, hogy az EP elnöke legyen, most meg német kancellár akar lenni, így Németországban is mellé állnak. Pedig Schulz is több üveg piát fogyasztott el, mint tankönyvet.

    (#133) EmberXY
    Sőt, az a fajta viselkedés amellett, hogy erkölcsi alap kéne legyen, még a #83-as hozzászólásomban linkelt Menekültügyi Konvenció is előfeltételként előírja a menekülteknek.

  • #40553216

    törölt tag

    válasz távcsőves #142 üzenetére

    És a mi országunkat nem illeti meg az önvédelem? Ami részben abban nyilvánul meg, hogy az EU-s határokat védjük és az EU-ba nem engedjük be a nem is hozzánk, „csak” rajtunk keresztül csődülő tömeget. Mert ugyebár ha nem is hozzánk jönnek, vissza mégis jöhetnek, mert jogot kapnak rá, de az nem tudható, mennyi az olyan, akit éveken keresztül megfigyelnek, mégis eltűnik, gyilkol és utána is keresztül-kasul utazza az EU-t. Tehát még csak az sem kell, hogy Magyarországon legyen célpontja, így is meghalhatsz akár te is. Ismerős történet?

    [ Szerkesztve ]

  • #40553216

    törölt tag

    válasz lupus_l #152 üzenetére

    Ne terelj! Konkrétumot kérdeztem, arra válaszolj!

    „kormánypropaganda valamiért nem mutatja, hogy egyszer csak vége a kerítésnek”
    Baszki! Neked már az is baj, hogy egy centi kerítés is épült, itt meg azt kifogásolod, hogy a kormány csak az EU-s külső határt védi és eddig csak ott, ahol két éve az áradat volt, és nem építi ki a szlovák-ukrán határig? Döntsd el már végre, mi a baj!

    (#156) távcsőves
    „Ha viszont kritika éri az alkalmazott védelmi módszert vagy annak végrehajtását és ezekkel összefüggésben az eredményességét”
    A te részedről semmilyen kritikát nem olvastam erről, de ezt igen. De nosza, mi a kritikád? Szerinted hogy kellene csinálni? Nem jó az eredményessége?
    Déli határzár Magyarországon
    A szerb illetve utána a horvát szakaszon való zárás után a számok mintha módosultak volna. És meglehetősen nagy mértékben, lefelé.

    „Rögtön sikerült Magyarország belpolitikáját és az EU külpolitikáját behozni a beszélgetésbe”
    Talán mert nem külön naprendszerekben élünk?

    „Annak is, hogy kétségeim vannak az elnök alkalmasságával”
    Maradjunk annyiban, hogy ez egyelőre az elmúlt másfél év (a kifejezés akár tetszik, akár nem) „liberális” hisztijébe illeszkedik.

    A rendes párbeszédnek én is híve vagyok.

  • #40553216

    törölt tag

    válasz Polllen #177 üzenetére

    Eleve nem jó a felvetés, mert nem általában a muszlimok a cél, hanem olyan muszlim országokból nem utazhatnak be, ahol jelentős az ISIS jelenlét vagy befolyás.

    „Szóval vagy rosszul csinálják vagy nem azt csinálják, amit mondanak.”
    Vagy nem azt mondják, amit értelmeztek belőle. ;)

    (#180) Воланд
    „magát kereszténynek valló ember, vagy szervezet is lehet terroristap
    Lehet. Csak az utóbbi években – ha volt is, volt?, tudsz hozni linket? – eltörpül a muszlim hátterű terrorizmus mellett. Korábban mintha elkerülte volna a figyelmedet ez a Wikipédia szócikk. A „1970–present” részből különösen figyelmedbe ajánlom a 2004 utáni éveket. És a szócikk elején található grafikont.

Aktív témák