Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    Érdekes, nem számítottam ennyi hozzászólásra :) de örülök végülis.
    A téma tudom nem teljes, és sok dolgot kívánt egyszerre érinteni, így végül minden irányban csak felületes, talán nem is teljesen egyértelmű, mindig, hogy miért mi miből jön.. de szerintem összekapcsolódnak a témák, bár vannak benne párhuzamos utalások is, de az is kapcsolódik valahol a témához.
    A felületességnek az a fő oka, hogy ha mindent ki akartam volna teljesen fejteni simán mehetett volna nyomtatásba könyvként (már ha az anyag emészthető).

    De ha nem tetszik, akkor továbblehet gondolni a "kevésnektartott" részt.. talán az a legjobb, mert így az gondolkodhat rajta akit érdekel, és nem csak "átolvassva hümmög"..

    A Japánban lévő helyzetet meg egy ismerősöm mesélte aki kint tanul (tudom, ez sose minősül hiteles forrásnak, de míg MO.n tartózkodott jó barátom volt, csak nem hazudik), és íly módon szerzett igen komoly házimozit, TV-t és egyéb multimédiás/háztartási holmikat.. pesze ez nem minden környéken megy ott se így, csak a gazdagabbakon, az meg a diáktársaikkal ismerik, és közösen mentek "begyűjteni".

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák