Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ren Hoek

    veterán

    válasz Menthirist #115 üzenetére

    Gazdaságilag értettem, hogy nem jött be. Igen teljesen hülye mind a 83%-nyi ember, hiszen még a vak is látta azt 970 megjelenésekor, hogy bár a Hawaii-ok sokkal többet fogyasztottak, "sokkal de sokkal" jobbak lesznek majd DX12-ben. Nem jött be, és kész. Nem kellett az embereknek. Teljesen mi van technikailag, érzelmileg mögötte, ezek tények, számok - ennek pedig valahol kell egy felelőst találni. A vezetésben, marketing osztályon akárhol, de ez van. Rettentő kockázatos lépés volt ennyire előre tervezni, és nem is jött be. Természetesen sokkal kényelmesebb le agymosott zöldezni 83% vásárlót, akik csendes, gyors, hűvös, jó driveres, tuningolható (és zöld is) címszavakkal vettek kártyát.

    Az, hogy most (végre) bejön-e ez a lépés a múltból AMD-nek majd a vásárlók és a piac eldöntik.

    "Az "elrontott" hűtésű Hawaii után".

    Nekem erősen elrontott hűtésű kártyának tűnt, mikor válogattam customok között... hogy a Tri-X-en és főleg inkább a Vapor-X-en kívül nem volt kb ajánlott egy sem... A refről ne is beszéljünk. Ha vettem volna csak Vapor-X (ami még manapság is mocsok drága), Tri-X sem mindegyik ütötte meg a mércét - többeknél röcögő ventivel, és nyáron azért nem volt olyan hűdehalk az sem - ennek ellenére az volt azért a 2. top 290X.

    Ezt a beégett negatív képet kéne kimosni az emberek (NV tulajok.) agyából az AMD-nek, főleg egy olcsóbb Fijivel. Meg kell győzni zöld tulajokat, hogy váltsanak. Ez hatalmas feladat, itt nem lehet szarakodni már. Én nem érzelmi alapon döntök... egyszerűen győzzenek meg, hogy cseréljem le a Maxwell2-őt. DX12-vel és Fijivel megtehetik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák