Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz k1csi #721 üzenetére

    Ilyen egyszerű a papírforma? Fuji/Sony helyzete kevés fénynél a legtöbb teszt szerint változik, EM10 is alatta marad (legalábbis két tesztben folyamatosban; a kevés fényt egész jól bírta az OMD). Na aztán nem mintha akkor a különbségekről beszélgetnénk, nagyságrendileg egy ligában vannak. :K

    Így van, mft legnagyobb előnye a jó és széles obipark. Egyetlen fájdalmam hogy csak most jelent meg az első nem túl drága de evf-es és jó jpg-t tudó gép a rendszerben [lehetett volna rangefinder stílusú, de ne legek telhetetlen]. G3 már egy igen jó kis gép - de a képei... 3 fuji után közvetlen nem mentek le a torkomon. Nikonnak nem volt bajom (nem fuji jellegű volt, de jó), régebbi canonok képét megint nem nagyon szerettem. Szal szinte fuji/oly/nikon, nagyjából még a sony képei férnek be nálam a kosárba, ez az én pechem - de ettől függetlenül érdeklődőknek pana Gx szériát szoktam ajánlani, átlag user boldog vele.

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • Fotonhámozó

    senior tag

    válasz k1csi #721 üzenetére

    "Canonra APS-C dedikált fixek pl. elvétve vannak"

    Ez miért baj? Elég széles a választék Canon EF fixekből (14, 20, 24, 28, 35, 40, 50, 60, 85, 100. 135, 200, 300, 400, 500, 600, 800) Figyelembe véve a crop faktort, elég jól meg lehet közelíteni azt az ekv. gyutávot APS-C-n, amit szeretnél. Mindemellett jól is teljesítenek croppos vázon a FF-re tervezett lencsék.

    A farkas imádott olvasni, zabálta a könyveket. Ezért ette meg a nagy i-t és a piros k-t.

Új hozzászólás Aktív témák