Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sys25

    aktív tag

    válasz Crytek #16 üzenetére

    én például el tudnék képzelni valami hasonló technológiát a telóba mint ami a kinetikus karórákban van.
    Séta közben mozog annyit a telefon a zsebben/táskában,hogy forogna benne a kinetikus rész.Szerintem meg tudnák oldani a mérnökök hogy erősebb töltést biztosítson a karórákban lévőknél,akár 2db ilyen kütyü is elférne az 5-6"-es tepsikben.Ha csak 10-15%-ot töltene 1 óra alatt az egy nem hardcore user telefonjának az üzemidejét ki tudná tolni sok-sok órával.Én a munkahelyemen egész nap talpalok,max 20-30 percet telefonálok,1-2órát netezek és utazás közben össz 2 órát zenélek wifi vagy 3g folyamatos akárcsak a szinkronizálás,emellett a használat mellett simán fullon lenne az akku 8-10óra után is mindenféle energiatakarékossági beállítás nélkül is.
    Persze ez egy HC usernek nem sokat segítene,de az átlag felhasználónak tudna.

    [ Szerkesztve ]

  • velizare

    nagyúr

    válasz Crytek #16 üzenetére

    átalakít.

    @sys25: itt is csak a méretekkel van a gond. egy karórát akár egy évig is eletető lr64es gombelem 18mAh, egy okostelefon pedig szinte semmennyi használattal is, csak bekapcsolva megeszik egy nap legalább 5-600mAh-t. nagyfelbontású kijelzővel, többmagos processzorral, világos környezetben, terhelve pedig 3-4 óra alatt képes lezabálni több ezret is.

    [ Szerkesztve ]

    Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

Új hozzászólás Aktív témák