Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macskea

    őstag

    válasz Joshi #53 üzenetére

    Nagy +1 a hsz-re, nekem is pontosan ez a véleményem. Mostanában gondolom 50-55" közötti TV beszerzésén, és számomra sem egyértelmű, hogy FullHD vagy UHD legyen a felbontás, mert bár a jellemző nézési távolság 3m lenne, de valószínűleg néha leülnék elé játszani is, oda meg már lehet kevés lenne a FullHD. Kérdés persze, hogy mi lesz a játék esetén a tartalom forrása, mert ahhoz már tényleg erős hardver kell.

    Más: Az általad mutatott táblázatban is ott a CinemaScene, és mivel nálam elsődleges a filmnézés, így én egy ilyen TV-nek (kijelzőnek) örülnék a legjobban. De ilyen ebben a méretben meg egyszerűen nincs. És ez szerintem még komolyabb probléma mint a 4K, mert nem hogy a felbontás nincs támogatva, de még formátum sem (szigorúan maradva a filmeknél). És ez az ami igazán kiábrándító a számomra. Biztos ez is egy újabb rókabőr, amit majd 2-3 év múlva újra le lehet húzni a vásárlókról... :(((

    (#58) gyulank: Számomra az, hogy filmet nézni tespedve szeretek, játszani meg "belebújva" a monitorba. :)

    [ Szerkesztve ]

    ''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

Új hozzászólás Aktív témák