Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz attila9988 #538 üzenetére

    Szal, te már több FX-et használtál, személyesen? Ohh... lol
    Nálam is egész nap megy a gép, nem is idle, mert dolgozom, játszok, etc. De ez a fogyasztás egy háztartás költségében minimális, ezt még te is érted azért. Milyen "hozzád hasonló" meg "akkoriban" mi ez, miről beszélsz? Leírtam már, ha nem érted, azzal sajnos nem tudok mit kezdeni.

    pff... VGA-t sem érted mit írtam, szerintem feladom.

    "És ha már iroda... intel esetén jelenleg erősebb proci mellé sem kell külön vga, míg fx mellé már kellene." pfff... megint egy gyakorlatias észrevétel. Dolgoztam i5+IGP-n, egy nyomor. Meglepő módon a kis irodai konfigokba is kerül dVGA, még haswell mellé is. De erről kérdezz meg olyanokat, akik nem adhoc használnak programokat, nem csak 2 oldal word doksi az iroda...

    Személyeskedés gondolom érted mire vonatkozott, de sebaj. Szó nem volt arról, hogy mi a jó vétel és mi nem. A játékokat, mint perpill. a leginkább lovagolt témát érintettem, de a kedvedért leírom lassan is: dolgozom a gépen, kitermelte (nem bitcoin, hanem IRL pénzben) az árát párszor már.

    "továbbra sincs benne igp, ami azért néha jól jön" anno vettem is IGP-s deszkát, meglepő módon vagy egy hónapig bírtam is. Kinek mire van szüksége. Amiket én használok (játékot le sem merem írni, mert belekötnél ;] ), ott az IGP kevés. De azt is írtam, h azt vesz amit akar mindenki, azt vegye ami neki tetszik és megfelel. :K

    Ha lenne húzásom a kupak vagdosáshoz, hogy tudjam hűteni a procimat, akkor lehet váltottam volna i7-re de inkább vettem a játékoknak is SSD-t :)

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák