Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attila9988

    őstag

    válasz ViZion #539 üzenetére

    Szal, te már több FX-et használtál, személyesen? Ohh... lol

    Mi ennyire vicces? Hogy nem csak te használtál fx -et? Mi ebben a poén mesélj...

    De ez a fogyasztás egy háztartás költségében minimális

    Szóval megint nem olvastad el, mit írtam... kár. Próbáld újra.

    Leírtam már, ha nem érted, azzal sajnos nem tudok mit kezdeni.

    Én is leírtam, és el sem olvasod, mert nem arra válaszolsz... Úgy kampányolsz az amd proci mellett, hogy nem is olvasod el, amit a másik ír neked... fura.

    pff... VGA-t sem érted mit írtam, szerintem feladom.

    Én is leírtam a választ rá. Mit nem értettél azon?

    pfff... megint egy gyakorlatias észrevétel. Dolgoztam i5+IGP-n, egy nyomor.
    De erről kérdezz meg olyanokat, akik nem adhoc használnak programokat, nem csak 2 oldal word doksi az iroda...

    Mert te ilyen word doksisokat kérdeztél? Én ilyenekről egy szót sem szóltam...

    A játékokat, mint perpill. a leginkább lovagolt témát érintettem,

    Csak te lovagoltál ezen, én nem. Engem nem érdekelnek a játékok.

    dolgozom a gépen, kitermelte (nem bitcoin, hanem IRL pénzben) az árát párszor már.

    És? Kit érdekel? Nem erről beszélgetünk.

    Amiket én használok (játékot le sem merem írni, mert belekötnél ;] ), ott az IGP kevés./I]

    A játékokon, és bizonyos multimédiás tevékenységeken túl, gyakorlatilag minden intel igp tökéletesen megfelelő, a mellé meg kapsz proci erőt is, csendes, hűvös működést is, még gyári hűtővel is.
    Amd -től meg kapsz apu -t, ami procinak nem igazán jó, melegszik, szar a gyári hűtő, de az igp valamivel erősebb, de annyival nem, hogy érdemben alkalmazni lehessen olyan területeken, ahol meg úgyis dvga -t raksz. Ez itt a gond.

    (I)De azt is írtam, h azt vesz amit akar mindenki, azt vegye ami neki tetszik és megfelel.(/I)

    Na végre itt a közös nevező. Ebben legalább egyetértünk.

    (I)Ha lenne húzásom a kupak vagdosáshoz, hogy tudjam hűteni a procimat, akkor lehet váltottam volna i7-re de inkább vettem a játékoknak is SSD-t :)(/I)

    Igen sokat beszélsz a játékokról, pedig én még csak szóba sem hoztam.

    De tudod mit? Tegyük fel, hogy egy vásárló vagyok nálad, és ez a beszélgetés meg sem történt. Mivel érvelnél amellett, hogy vegyek amd procit? Kíváncsi vagyok... Csak a boltban jelenleg is kapható termékek érnek, és a használt cuccok ki vannak zárva.

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

Új hozzászólás Aktív témák