Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PetX

    aktív tag

    válasz ViZion #183 üzenetére

    Én értem amit írsz, de vedd figyelembe, hogy kiemeltem: ez a gyári adat, ami rendelkezésre áll, visszanézhetjük persze a PH!-s teszteket is. Azt is írtam döntsük el akar-e valaki tuningolni vagy nem akar. Ha már belemész a fesz állításba nekem az is tuningnak számít, attól függetlenül hogy downgrade vagy upgrade-et hajtasz végre. Alaplapfüggő, egy olcsóbb deszkában, nem biztos, hogy ugyanolyan pontosan tudod beállítania feszt, nem biztos, hogy a proci stabil marad, nem biztos, hogy a beállítások hosszú távon is megállják a helyüket és stabil marad a rendszer.

    A mondandómnak az volt a lényege, ha kőkeményen az ár/érték arányt akarod venni akkor igen is számít mennyit eszik egy proci.

    Nézd, ez most azért vetődött fel bennem, mert most a gépújítással kapcsolatban eljátszottam a gondolattal, hogy megint AMD-t veszek, de mikor megláttam a fogyasztási értékeket és elkezdtem számolni, akkor az jött ki, hogy valszeg tápot is cserélnem kellene, amit nem akarok, legyen elég egy 400as táp otthonra, tuning nélkül 1 VGA-val. Ennyi.

    Minek iszol és vezetsz, ha szívhatsz és repülhetsz!?

Új hozzászólás Aktív témák