Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz SaGaIn #200 üzenetére

    Kis telhetetlen... 5 éves terv nem kéne árakkal, 3rd party tesztekkel? :DDD

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • arn

    félisten

    válasz SaGaIn #200 üzenetére

    a dxr 1.1 cimek hijjan az sem tudjuk, hogy az rtx 2000 es a 3000 eseten hogy allunk :) ez volt az osszes, amit talaltam. az amd is prezentalhatott volna dxr 1.0 bencheket, de vmiert nem tettek meg, ennek ezer oka lehetett.

    igazabol lehet az sem segit az nvidian, ha nagyon penge raytraceben es az amd gyenge, mert ugy skalazzak a portolt jatekokat, hogy elfusson a gyengebb hwen, igy sokat nem profitalnak belole, csak egetik a wattokat a feleslegesen megnovelt egysegeken. ez a meccs akkor kezdodik, ha megjelennek az elso uj generacios konzolportok, nem a mostani jatekokkal.

    facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

  • arn

    félisten

    válasz SaGaIn #211 üzenetére

    ez a helyzet eddig is fennt allt, megsem lattunk belole szinte semmit. rajtuk mulik, hogy kihasznaljak ezt az elonyt vhogy.

    facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

  • Chaser

    titán

    válasz SaGaIn #211 üzenetére

    épp ezért _egy_ csúszás belefér, és épp ezért mivel tudták, hogy mi a helyzet, második időpontra olyan időpontot adnak meg amivel nem lesz gond, és ha hamarabb elkészülnek annak mindenki örül, szerintem
    a befektetők attól hamarabb nem kapnak pénzt, hogy azt mondják nekik óóóóóó persze, x időpont, aztán még 3 alkalommal közlik hogy bocs mégse, de a következő alkalommal biztosan, ez hiteltelen a részükre is
    kb mintha kölcsön adsz, azt mondom hozom 1 év múlva, de megkapod fél él múlva
    vagy ha azt mondom hozom két hónap múlva, utána azt mondom ááá mégse megy, még két hónap kell, aztán azt mondom még kell 1-2 hónap, és végül megint még 1-2 hónap
    na melyik verziónak örülnél? és melyiknél küldenél el - jogosan - a kedves édsanyámba' ?

    bunfi
    nekem ez a véleményem, nem vagyok vele egyedül, neked más, te sem vagy vele egyedül
    szerintem nyugodtan el lehet vonatkoztatni a tárgytól, ígértek valamit, covid miatt legyen egyszeri csúszás, utána még lett kettő
    és nyilván nem lesz bug mentes így sem a játék
    azzal pedig nem tudok mit kezdeni, ha valaki halálosan fenyegeti őket, beszéld meg velük :)

    szerk:
    tibaimp
    dehogynem, az x570 a 3xxx szériához jött, ahogy a b550 is, de ott gyártási gondok voltak, sokkal később jelent meg
    ezek csak a 3xxx és most már az 5xxx cpu-kat eszik - és nyilván majd a következő gent is -
    b450 eszik mindent, de ha lesz frissítés 5xxx-re, akkor már annál is ugyanez lesz a felállás

    arn
    nyilván a valós tesztek lesznek a döntőek, az egyértelmű
    de most nem vagyok szkeptikus mint pár éve, amikor sokszor tényleg csak a levegőbe beszéltek, elég esélyes amit demóztak az valós

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák