Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hajbel

    addikt

    válasz Abu85 #13 üzenetére

    Az IGP 800 Mhz lesz, vagy 1100? Nem mindegy.

    "I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

  • hajbel

    addikt

    válasz Abu85 #15 üzenetére

    köszi :)

    "I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

  • b.

    félisten

    válasz Abu85 #13 üzenetére

    Inkább erre , [link]vagy még erre sem -300 K ért...
    20 K-s GPU elveri, remek.
    nem tudom akkor Techpowerup meg a többi nagy oldal miért írja továbbra is a 4/8 GB verziót az új procival,de mindegy is, nem fog ezen segíteni a 16 GB ram sem.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Abu85 #18 üzenetére

    Soha nerm került volna eza termék 300 dollárba.Teljesen mindegy milyen VGA-t építesz milyen helyre.Ez egy alapvetően PC játékra "kihegyezett" ( muhahah)termék, amiben jelenleg a legalsó határárt sem éri el a desktop VGA-nak vagy éppen a játékra tervezett dedikált GPU val ellátott 2017 ben piacra dobott mobil termékeknek.
    A presztízs termék miben mutatkozik meg?a minőségében? Nem. A tudásában? Nem. a Márkanevében ? Nem. tehát mi az a presztízs? Az presztízs hogy még csak nem is a legerősebb IGP-t kapja? vagy az hogy 300 ezerért nyújtja ezt? KI fog erre optimalizálni bármit is?ez nem egy konzol,amire közvetlenül optimalizálnak és fejlesztenek, és nem egy gamer PC mert semmiben nem ér fel ahhoz. ez egy játékra szánt túlárazott semmire se jó vacak Szerintem és ha az AMD ezt presztízsterméknek szánja hát ne haragudj meg ,de ez rájuk nézve nevetséges. Nem látom a presztízstermékre vonatkozó mivoltát,még ha hozzád ez közel is áll, mert AMD cucc vann benne. Most felhozhatnám az ámokfutásodat amit a Switch ellen elkövettél az utóbbi 2 évben( ja hát az Nvidia) a lehúzós cikkeiddel együtt, de minek is tenném, a piac bebizonyította azt, amit be kellett, itt is befogja.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Abu85 #20 üzenetére

    Én a problémát továbbra is abban látom , hogy ez nem egy konzol és nem érzem, hogy ez prémium szint lenne belülről sem, persze ezt PC gaming szempontjából nézem. Ha valakinek, akkor neked nem kell elmagyarázni a konzolban a hardverre való fejlesztést, a low lvl szintet satöbbi de itt erről nincs szó. Remek lett az AMD új IGP je baromira várom a 2200 -zal szerelt NUC vonalat de ez az IGP szint még nem elég hardcore PC gaminghoz 2018 ban főleg úgy, hogy remélhetőleg 2 éven belül a vega 11 teljesítményét is überelni fogja vagy saját maga AMD vagy Intel ki tudja. Még korainak tartom ezeket a fejlesztéseket kikiáltani Mobil PC gamer platformoknak, ezt te is érzed. Illetve azt mondom, hogy nem is lenne korai, ha ezt a szintet 300 dollár környékén ( mondjuk itthon 120 K ) letenné az asztalra. de ennyiért... hülyeség.Mindegy hogy INtel, mindegy hogy AMD. reménykedek abban, hogy az IGP-k végre le tudnak tenni egy 1050 szintet az asztalra 1-2 éven belül. ( Titkon egyébként ezt vártam Vega 11 től is) talán aza szint amire azt tudom mondani, hogy elfogadható teljesítmény nyújt már a mai játékokban belépő szinten egy direkt gamer Notiban, vagy akár egy ilyen kütyüben.ITt azért trudomásul kell venni, hogy a piac nem áll meg és nem 2 hónapra veszel gépet. 1 év múlva az 1030 szint meg ez a vega 8 szint még kevesebbet fog érni, ha jön esetleg Volta vagy AMD új gennel, és itt van gond, mert a konzoloknál az egész életciklusuk során adott hardverre jönnek a játékok itt meg ezen túl lép a játékipar nagyon hamar. 300 k-ért nem ezt várnám...

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz Abu85 #20 üzenetére

    Azzal nem sok presztizst szereznek, ha támogatnak egy olyan terméket, aminek alig van fizetőképes piaca. Nem tudom, hogy mennyivel lesz erősebb mint egy Switch, de az "csak" 300 dollár. Ez hogy kerülhet 7-900 dollárba, amennyibe egy fullos gamer noti kerül Nvidia Max Q-s 1050/1060 GPU-val? (Pl. Dell Inspiron 7000-es sorozat) (tudom, hogy almát körtével ne, csak nem értem, hogy hogy tudják ennyire félreárazni)

    Amúgy ha már ilyet akar az AMD, szövetkezzen a Steammel és mindketten áldozzanak be egy kis hasznot a jövőbeni bevételek érdekében és ne vegyenek be egy totál felesleges harmadik céget, aki semmit se tesz be a közösbe, hiszen még az ötletük sem egyedi vagy eredeti. Adnák mondjuk 4-500 dollárért, egy fajta kivitelben 720p-s kijelzővel és esélyük lenne arra, hogy vegyék (főleg a steam miatt akkor is) A Steam árulhatná is az áruházában saját néven.

    [ Szerkesztve ]

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák