Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • madd dogg

    senior tag

    Azért nincs logika az ellenző érvek között, mert:

    1. Milyen drága lesz a +Dac miatt --> nem vagy audiofil, eddig is adtak gyári fülest, ezután is lesz megfelelő
    2. Minőségromlás: ha a Dac bekerül a fülesbe, akkor már nem kell jó fülest választanod nagyon jó dacos telefonhoz, elég a fülest --> olcsóbb
    3. Audiofil vagyok, az 50k-s fülesem nem lesz jó vele: ne már! Van 50k-d fülesre, de nem vagy hajlandó eladni és venni 10k bukóval egy BT vagy USB fülest a 2-3kilós telefonod mellé? Nem logikus.
    4: tölteni akarom, hülye kábel: BT füles. Direkt szétnéztem, tök jó Pio/AKG/Bose fülesek vannak 50 körül, aptX támogatással. Ha nem engedheted meg, 10k-tól indulnak a JBL-ek és társaik.
    5: máshoz is azt a fülest használom: BT vagy ha annyira kábelpárti vagy, átalakító. De ha arról van szó, hogy audiofil vagy és van egy félmilliós rendszered a szobában, akkor vissza a 3-as ponthoz. Veszel második fülest.

    És nagyon fontos! Nem leszóltam a véleményeteket, azt tiszteletben tartom. De egyelőre nincy túl sok logikus érv, inkább riadalom az újtól.

Új hozzászólás Aktív témák