Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz ughhh #6 üzenetére

    Nem utálom az AMD-t. Az 5ik generációs mobil Zen3 jól sikerült. De azért megvárom, hogy a Virtualizációval mi a helyzet.
    Amúgy igen ki van kapcsolva.
    Amúgy az Intelt nem a PC üzletág hanem a notebook üzletág tartja életben ebben a szegmensben, meg az, hogy az Intel tud gyártani mert saját gyárai vannak. Ameddig az AMD-nek már semmilyen gyára nincs. De nem is annyira szeretik a nyugati szolgálatok.
    Szóval erről a mi tart életben és kit dologról akkor beszélgessünk ha az AMD 70%-on lesz az Intelnek meg egy gyára sem lesz. Vagy az Intel is AMD processzorokat fog gyártani.
    Nem osztom a magyaros hurráoptimizmust, és a végletességet, de maradjunk a realitások talaján.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • drotsztyuart

    tag

    válasz ughhh #6 üzenetére

    Szerintem a legtobb ceg szeretne egy olyan lelegezteto gepen lenni mint az intel.
    Amd haterezel (nem az) mikozben meg intel hater vagy szal egy rohadt szavad nem lehet.
    Mas szemeben a szalkat mikozben a sajatodban a gerendat.

  • hallador

    addikt

    válasz ughhh #9 üzenetére

    Ez a profit dolog rendben, de ez sztem átmeneti lesz és az Intel mögött ott áll usa stratégiai fontosságú vállalatként kezelve, ameddig az AMD mögött csak egy tervezőiroda áll.
    Aki pedig ilyen helyzetben van mint az AMD globális gyártásra szokott törekedni, lásd Apple, google, Intel stb. Szóval persze ha magyar fejjel gondolkodom az az nem tervezek akkor igazad van. Ezek a cégek sztem most tesztelhetik az Intel vonalon a 13,14ik generációt, AMD vonalon meg a zen4et. Szóval innen nem asnék el semmit. Főleg mert még abu sem tudja mi lesz 2 év múlva.
    Ha viszont globálisan gondolkodom, akkor jelenleg még az Intel adja el a legtöbb notebookot, a legtöbb szerver processzort, a legtöbb lan vezérlőt stb. Szóval én várnék azzal hogy bárkit temessek vagy meggyőzzek bármiről ami ezzel kapcsolatos.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák