Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz pengwin #32 üzenetére

    Az első bekezdésedben pontosan leírtad miért is nem lehetne belekötni Nvidiába mert pontosan ez történik. :)

    "Az ugyan mindegy, hogy egy virtuális vagy fizikai PC-n futtatod a platformot és a szoftvert, de mindkét esetben csak neked, mint magánembernek és végfelhasználónak van szánva a felhasználási feltételek szerint, és csak azzal a termékkóddal, ami a te fiókodhoz van kapcsolva."
    "Ha Steamen vetted meg a használati jogot, akkor az csak arra a platformra vonatkozik és más 3. (vagy jelen esetben 4.?) fél bevonása nélkül használható. "

    Pontosan ez az hogy elméletileg mindegy kellene hogy legyen milyen Pc-n futattod. Nincs bevonva 3. vagy negyedik fél ha Steam, battlenet stb felületén át játszol. Mindegy egyes perc bármi amit a GF now rendszerében játszol a streamen és a többi felületen ugyan úgy jelenik meg mint ha azt te otthona nappalidban tetted volna. Én most nyomok egy k s TR-t bezárom a GF nowot és ott van minden a steam fiókodban mint ha a gépemen játszottam volna. Nincs harmadik fél, hardver bérlés van ami ugye elengedhetetlen kellék hogy legyene g y géped amin futtatod a játékot, mert azzal kell játszanom azt nem ad a Steam a forgalmazott játékai mellé..

    Szerintem Nvidia- de inkább a felhasználók ha perelnének- simán nyernék a pert Európába ahogy ez már megtörtént a Windows esetében...

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák