Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz Abu85 #44 üzenetére

    Olyan ez, mint a nyugdíj. Elméletben kifizették a terméktámogatásukat a 4xxx tulajok. Gyakorlatban meg az van, hogy az egész termékpaletta terméktámogatásának árát építik be az új karik árába. Amikor VGA-t veszel fizeted. Ha többe kerül a cégnek a terméktámogatás arányosan többet fizetsz az új árban arra is, mert csak az a bevétel. A régi kari tulajdonosa már nem fizet.
    Én amellett vagyok hogy haladni kell a korral és minél jobban lenyomni az új hardverek árát ott, ahol csak lehet. Felesleges kiadásnak érzem azt is ha egyetlen ember nekiáll egy régi karin rugózni. Inkább rugózna az is az újon.
    Éppen nemrég fordult elő, hogy az automatikusan előugró értesítésre kattintva frissítettem és kockás lett a kép az új meghajtóval a 6870-en, asszem az első driver lehetett ami a hetes sorozathoz kijött, de nekem is feldobta a CCC hogy frissítsek, gondoltam miért ne, erre tehettem vissza a régi drivert. Na ez sokkal cikibb szerintem az AMD-nek, mint az hogy most van e új driver mittom egy 3870-hez. Inkább csinálja minden humán erőforrás az új meghajtókat. Szerintem. A régi kari tulajdonosai úgyis csak fikázzák a céget. Igazából az egyetlen hátránya az AMD-nek az NV-hez képest mára a gagyi márkaépítés, ami ezektől a bakiktól gagyi.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák