Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #72042496

    törölt tag

    válasz Crus #38 üzenetére

    Jaj ne, ha a kábel rossz, akkor szemetel, szétesik, vagy éppen ki-kimarad a kép, az elég feltűnő. :)

    A forráson is múlhat, lehet, hogy adott játék bénán kezeli a HDR-t. Szerintem érdemes rászánnod magad egy kalibrálásra, mert az a tévét rendberakja. Otthon "találgatva" nagyon félremehetnek a beállítások.

    Játék módban az enyém se az igazi. Bár, múltkor néztem, hogy szemre mégsincs ezzel gond. Aztán mikor Ender Liliesben már második napja pulykáztatott a "Wolverine boss", akkor csekkoltaam a képmódot és láttam, hogy isf-ben maradt. :D
    A következő délután néhány kísérlet után el is patkolt a boss.

    [ Szerkesztve ]

  • Vhiktor

    veterán

    válasz Crus #38 üzenetére

    Játékok esetén nem csodálom, mert nagy ívben tojnak a fejlesztok erre, a legtöbbször a lehető leggagyibb monitoron dolgoznak és azt sem tudjak mi az a szinhelyesseg. Amíg jatekfejlesztwlésben dolgoztam ott borzadtam el amikor a fényeket a színeket egy abszolút kalibralatlan, nem szinhelyes monitoron allitottak be, addig huzkalva a csuszkakat amíg ott jól nem nézett ki.
    És ez kb mindenhol így van.
    HDRnel meg még nehezebb ez a téma játékok esetében.
    Egyébként meg nincs bekapcsolva semmilyen dinamikus cucc?

    ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

Új hozzászólás Aktív témák