Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz Vakegérke #124 üzenetére

    Viszonylag nyilvánvaló hogy Zoltán lesz az utolsó áldozat a sárgák közül, szerintem nem fog tudni már beilleszkedni a kemény magba (főleg így ;] )

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    válasz mephi666 #132 üzenetére

    Egyetértek, teljesen mindegy hogy Survivor-ősrajongó volt-e Gergely, (amit kétlek amúgy, szerintem csak felépítették neki az imidzset, kb. semmi nem utalt arra, hogy akkora nagy szakértő) ha nincs egy erős személyisége, illetve haszontalan.

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    Hát, ha holnap is veszítenek a sárgák, Zoltán talán megússza a kiszavazást az új srácnak köszönhetően :D De fenntartom, hogy pl. ma se láttunk tőle kb. semmi interakciót, valószínűleg ő lesz a következő.

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    válasz antikomcsi #141 üzenetére

    Ez így van, nyilván a tegnapelőtti előzetest direkt úgy vágták össze hogy mindenki arra gondoljon, hogy "na, Zoli elcseszte" aztán ő pont megnyerte a körét, csak ugye ezt akkor nem tudtuk :)

    Szóval Tamásnak rezeg a léc a legjobban, de gondolom a csapat se felejti el az első hetet, amikor az azóta 2/3-ban kihullott klikk teljesen külön mozgott, ennek utolsó tagja Zoli, és szerintem nagyot kell virítania hogy Tamás után ne ő legyen a következő (és persze a taktika meg a kötelékek miatt lehet hogy egy kiemelkedőbb teljesítmény sem lenne elég). De majd meglátjuk :)

    Más: írta az index, hogy folyamatosan csökken a műsör nézettsége, őszintén szólva megértem, rossz a vágás, nem elég feszes a tempó, nincs elég történés, súlytalan a "sztori". Remélem hamar felpörgetik valahogy.

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    válasz Vakegérke #162 üzenetére

    "No, most legyünk okosok. Kinél van az amulett, ki védett?"

    Korábban írtam, hogy rossz a szerkesztés, ez alól a műsor végi előzetesek a kivételek, legalább egy kicsit azon jár az agyunk másnapig, és aztán talán okoz valami meglepetést (pl. Zolinál múltkor az úristenzoliasajáthengerétmegfordította aztán igazából ő jó volt).

    Szóval várjuk ki a ma estét, biztos lesz valami csavar :)

    Nem emlékszem hogy volt-e róla szó, mi történik ha döntetlen lesz a törzsi tanácson? Pl. Tamás és Zoltán összebeszélnek, és egyvalakire szavaznak, az ötös meg szintén összebeszél hogy 3:2 arányban osztják Tamásra és Zoltánra a szavazatokat (pont azért, hogy ha egyvalakire menne 5, akkor az amulettel bukó lenne), akkor simán kialakulhat a döntetlen, na olyankor mi van?

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    válasz antikomcsi #185 üzenetére

    "Mérget vennék rá, hogy a 2x7 játékost úgy fogják összeválogatni, hogy ne legyen nagy a béke se a csapaton belül, se a csapatok között"

    Ha megnézed, Buwaya-ban eddig se volt béke a háttérben, a csapatok egymással azért alapból is versengenek, Ibonnak meg a mai szavazás után konkrétan vége, minden tekintetben, akik maradtak Lillánál, azért mentek tönkre (az arcok mindent elárultak, Benedeken látszott a legjobban), Tamás meg talán annyira nem faék egyszerűségű, hogy ne jöjjön rá Zoli turpisságára, miután ő is kapott egyet.

    Ma kezdett "izgalmassá" válni a dolog. Nem lett sokkal jobb sem a játék, sem a műsor maga, de ez volt az első olyan adás, amikor az első igazán nyomot hagyó döntések születtek. És most jönnek azok a játékok, amik már tényleg elkezdik feszegetni a határokat.

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    válasz Shadowfax #224 üzenetére

    "Ezek szerint Nórika védett, s nem lehet rá szavazni." Vagy csak trükkösen vágott előzetes, és Barbi Biankára szavaz, vica versa, a többiek meg tök máshogy :)

    Nem tudom mi lenne a kínosabb a műsor szempontjából, ha másodjára is kapna védettséget az újonnan jövő játékos, vagy az, hogy ma jött Nóri, holnap meg megy :DDD Meglátjuk.

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    No, bepótoltam a mai adást.. hát valahogy ez nem fogott meg, pedig ennyi "dráma" egy műsor alatt... valahogy érződik, hogy minden nap próbálják fokozni az izgalmakat a készítők, de az a helyzet, hogy amikor "csak" átlagos nap, meg intrika van, akkor menthetetlenül unalmas.

    Várom a holnapi szívatást, meg annak a következményeit.

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    válasz #41133696 #256 üzenetére

    Pont valamelyik nap jöttem rá én is erre (hogy már leforgott), amikor láttam, hogy az indexes cikk is mintha úgy íródott volna, hogy kb. egy csomó mindent elspoilerez, pedig az is még a műsor indulása előtt jött ki.

    Tök érdekes, hogy mit írathatnak alá ilyenkor az emberrel, és hogyan tudja visszatartani az infót a család, barátok előtt...

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    válasz Shadowfax #274 üzenetére

    Valószínűleg nem kockáztatna a stáb egy kiadós ételmérgezést. A vérnek se nyers vérszíne volt.

    Azért a giliszták meg a bogarak is elég nyersek voltak :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    válasz mephi666 #290 üzenetére

    Szerintem van egy olyan nézőpontja is a Lilla-ügynek, hogy Anita és Gergő (és Klaudia és Benedek) rosszul döntöttek, szebben fogalmazva, csúnyán elb****ták, amikor nem bíztak legalább félig Zoliban, és mondjuk nem találták ki, hogy OK, akkor a fele szavazat menjen Tamásra (ha emlékszünk, így lett volna 3 szavazata, tehát pápá), a másik fele meg mondjuk Zolira, így ha kamuzik, akkor ő ment volna.

    Simán eltaktikázták, és tegye fel a kezét, aki nem volt olyan helyzetben, hogy hibázott, majd bepánikolt, és ezért visszatámadással válaszolt a számonkérésre. Ez nem kisebbíti a "bűnt", hogy hátbadöfés volt Lilla felé (mondjuk, helló, ez itt a Survivor, miért kéne magyarázkodni), de azt is lássuk be, hogy szegénykém buta mint a föld, és a tegnapi fogócskában is csak kolonc volt, konkrétan nagy részben neki köszönhetik, hogy vesztettek (a másik meg Anita, no comment :) ).

    Újra kéne nézni az első részeket, de szerintem nem volt ő annyira sose benne az Ibonos szövetségben, nem tudom miért erőlteti ezt, hogy a kemény 10 napja tartó nagy barátság ellenére ő mekkora áldozat.

    A fogócskában az is látszott még, hogy nem igaz, amit Iliász mondott (nincs ott Feri, és minden ugyanolyan jól megy, nem kell ide vezető, a fenét).

    És végül, szakadtam :DDD Bence és Berci kinyitotta a b*szatáskát ;]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    válasz Vakegérke #292 üzenetére

    A telefonhoz, szigorúan tippelés / hangosan gondolkozás, majd este meglátjuk: nyilván mindenkinek van szerette, akivel örülne ha beszélhetne. Az előzetesben látszott, hogy Iliász nagyon kivolt, amikor megtudta a telefonos sztorit és Szandi is. Valószínűleg ők ketten lesznek a "célpontok" (vagy marad az, hogy Anita megtartja, de szerintem tudja hogy akkor a béka s*gge alatt lesz a reputációja).

    Szerintem jobb döntés lenne Iliásznak adni egy lehetőséget, gondolom mindenkinek körbehaknizta már, hogy 13 éve tartó kapcsolata van, (valószínűleg Szandi már az eleje óta ezt hallgatja :) ) és ha Anita egy szép sztorit kerít köré, javítana a megítélésén (vagy örökre magára haragítja Szandit, végülis ő sírt az előzetesben).

    És persze ha sikerül sajátmagát kimenteni ezzel, ezáltal veszélybe sodorhatná Gergőt...? :) És az mekkora lenne ha kiderülne, hogy Lilla elásta az amulettet, és a) valaki megtalálná, b) elfelejtené (ahogy mondta is, hogy ettől fél) :DDD

    Szóval a mai adás megint várós, a szerintem gyengébb hétkezdés után.

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    válasz updog #293 üzenetére

    Na, azt hiszem, lottóznom kéne (bár nyilvánvaló volt hogy Iliászt választja Anita).

    Ez a védettség kb. a szerencsén múlt, pont azt beszéltük, miközben néztük, hogy 1-2 óra simán lehetett realtime, amennyit elszüttyügtek, közben eleredt az eső, kisütött a nap... kemény.

    Iliász most nehéz helyzetben van, mert ha Anita 100% taktikából adta neki a telefont, akkor se szavaz(hat)na nyugodt szívvel rá, hiszen akkor a saját elveit köpi szembe. Ettől még a többiek kipaterolhatnák, de (ha csak nem lesz valami váratlan húzás pl. az amulettel, vagy az előzetesben csattogtatott párbajokkal**) szerintem Gergő lesz az áldozat. Férfiként sem kiemelkedően erős, viszont úgy hisztizik néha mint egy kislány. Vagy szegény Adri (ő se sok vizet zavar), úgy belengették őt is az előzetesben.

    **(ez hogy működik, kiválasztás helyett ketten azt mondják, hogy vagy te vagy én, a többiek meg hátradőlnek? Vagy ez is "csak" egy olyan párbaj mint az úszás volt, és a győztes védettséggel megy a törzsi tanácsra? RTL oldalán nem találtam infókat a párbajról)

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    válasz antikomcsi #327 üzenetére

    "ők végig küzdik a játékot, de közben minden kieső a holtak szigetére kerül majd"

    Nyugi, ők is fognak szívni ugyanúgy, nem ok nélkül kerülhetnek vissza a játékba a végén. Szerintem korrekt lehetőség.

    Egyetértek, hogy elég gyopár volt a tegnapi adás is, egyedül Lilla húzása dobta fel, az tényleg móka lett volna, ha valaki még Lillára szavaz, és így párbaj lett volna Anitával :D

    Nincs amúgy kétségem, hogy nemsokára Lilla is ott lesz a szigeten, előtte max. Nórika megy még.

    Olvastok hogyvolt? Hatalmas :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    válasz updog #328 üzenetére

    "Nincs amúgy kétségem, hogy nemsokára Lilla is ott lesz a "[holtak]" szigeten, előtte max. Nórika megy még."

    Azt hiszem, veszem az e heti lottószelvényt :D

    Amúgy annyi esze nincs a 3 csajnak, hogy félretegyék a csatabárdot, mert így saját magukat fárasztják le az egymás elleni acsarkodással, most már tök mindegy, nem a taktika fog köztük dönteni, hanem az ügyesség/kitartás/erő.

    Nóri messze a legunszimpatikusabb, Lillát se kedveltem soha, de ezzel a doktorjúdásozással egyenesen az agyamra megy. Elég nyilvánvaló számomra, hogy nem ebből a hármasból fog visszajutni bárki is majd a többiek közé.

    Ha már korábban szóba került, én kíváncsi vagyok, hogy a csimicsanga bibinka mandarin mandirigma harcosok hova helyezték el a rókákat meg a barna macikat a nagy evés-ivás után :DDD

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    válasz Vakegérke #343 üzenetére

    "pont az lenne a célom, hogy kikészítsem a többieket" Igen, ez lenne a Survivoros mentalitás, hogy racionálisan, taktikusan gyengíteni a többieket. E helyett VV/ÉNB mentalitás van, hogy minden áron, érzelmi alapon vezérelve, k. anyázva. (Sixx nagyon jól leírja ezeket az összehasonlításokat a hogyvoltokban, hogy miért nem jó Survivor-játékosok, még Feri sem mindig, pl. hogy azt várja, hogy mindenki tisztességesen játsszon, mert tőlük "jobb" kikapni... kicsit naiv hozzáállás, bár némelyik játékos tényleg elég egyszerű még a taktikázáshoz is :) ). De én pl. simán kinézném, hogy összebeszélnek most már Feri ellen, hiszen megszűnt az igény az erős vezetőre, sőt.

    Ja erről jut eszembe, ugyanehhez (Feri elvárja a tisztességes/tiszta játékot): Szandi végig Feri pincsije volt, most is rohant hozzá, hogy tudodkiszövetkezikellenedaBarbi...

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    Hiszti, ármány, mindenárontönkreteszlek.... nekem is érik az elhatározás hogy letöltök inkább 1-2 évad amerikai változatot... de persze most már érdekel hogy mi sül ki ebből a dologból :D Szörnyű hogy még csak a 17. adásnál járunk, még egyszer ennyi hátravan.

    Anita és Lilla mintha "megbékélt" volna, legalábbis Lilla csak mosolygott amíg a másik két lány veszekedett, de Anita se provokálta már őt.

    Feri olyan fejet vágott a törzsi tanácson, mint akinek pontosan a töke tele van az elmúlt nap taktikázásával, meg hogy mindenki mindenkivel megbeszéli hogy akkor most kit hogy szavazzanak ki... ő kipenderítette volna Barbit aztán jól van. Kicsit azért saját maga arconköpésének érzem, mikor elkezdett magyarázni Bencének, hogy nem úgy gondolta ő azt az erős dolgot... aztán az előzetesben meg megint azt forszírozta Barbinak.

    Biztos voltam benne, hogy Nóri nyeri a főnökséget, ő picike, meg ő mászott a legmagasabbra. Kíváncsi vagyok mi sül ki belőle (vagy meglepetés, vagy Anita szívatása).

    Nem tudom hogy az én ingerküszöböm kúszik-e feljebb, de ezen a héten megint azt érzem, hogy hiába történik 1-2 igazán érdekes dolog, túl sok az unalom/valóvilág a műsor többi 85%-ában.

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    A holtakhoz annyit, hogy normális esetben lehetne ráció abban, hogy tartalékolják az energiát a párbajokra, nyilván nem kezdenek neki szigetet körbefutni meg ilyenek.

    De ez amit látunk nem józan ész, simán csak lusták, és/vagy egész egyszerűen képtelenek bármit kezdeni magukkal :DDD

    Anita egyik első (számomra) szimpatikus megnyilvánulása volt, hogy Gergő arcába mondta, hogy "Mi vagy te, hisztis kisfiú? - Igen. - Akkor lehet hogy mégsem a döntőben van a helyed." Szerintem le se esett Gergőnek, hogy csúnyán le lett oltva.

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    Én nagyon kíváncsi vagyok, mi sül ki ebből a Barbi ügyből, nyilván most nagyon pipák a többiek, és 6/6 - ha most kérdeznék - rátenné a jelet.

    De van még egy védettségi játék, és két nap, hogy sok-sok szép új konfliktus (pl. előzetes: Beni-Klau) kialakuljon, amik érzelmi alapon simán felülírják a Barbi felé fennálló sértettséget.

    Még nem jutottam oda, hogy megnézzek az eredeti Survivorból részeket, de kb. így képzelek el egy "klasszikus" játékost, mint Barbi. Nem feltétlen szimpatikus, de el kell ismerni, hogy ügyes, bár most úgy tűnik, sz*rban van.

    Amúgy az RTL lehet hogy jobban járt volna egy feszesebb szerkesztésű műsorral (pl. két nap/műsor), így hogy fogynak az emberek, egyre inkább AnitaMónikashow 1-1 adás, sok üresjárattal :(

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    (#478) mephi666 ;]

    Én még mindig tartom, hogy Barbi (a saját Survivor-elképzelésem szerint) jól játszik. Nem szimpatikusan, de jól, semmiben nem kiemelkedő, és mégis a végső hatban van, az hogy ezt hogyan érte el…. hát mindenki tegye a szívére a kezét, húszmillióért nekem is korpásodna a hajam.

    De Gergő tegnap a kis monológjával rádöbbentett, nem Barbi a legnagyobb taktikus, hanem Szandi. Tökéletesen meg is indokolta: ő a legnagyobb napraforgó, és hiába tartják az egyik legerősebbnek, mégsem fordul meg senki fejében, hogy ki kéne pakolni (ugye ismét a buta érzelmi döntések: szimpátia+“erőstől jó kikapni“ – hát c’mon, én nyerni mennék a játékba, márpedig akkor szórni kell a nálam erősebbeket kifelé, amíg lehet).

    Az meg hogy átmegy a műsor egy Gergő-Anita romantikus komédiába... hát no comment.

    A játékhoz meg annyit, hogy tutifix hogy nekem is az lett volna az első, hogy magamra rántom a vizet, kell a plusz energia a védettségi játékhoz. Szerintem 0 közeli értéke van a játéknak ezen szakaszában ennek az amulettnek.
    (#480) mephi666 Én is rögtön erre gondoltam, hogy nyilván a többiek akkor neki hagyják a védettséget majd a játékban. Ezzel csak akkor van gond, ha nem a nyers erőre lesz majd szükség, hogy esélye is legyen :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    válasz Vakegérke #482 üzenetére

    Ha Iliász lennék, és Barbi védettsége és a kaja között kellett volna választanom... nos, én is szeretem a hagymás babot gyrost :DDD

    Iliász szerintem bírta volna, de nyilván a saját védettségéért való küzdelemre tartalékolt, sőt töltött fel. Annyira nem nagy szövetség az övék szvsz, inkább kényszer.

    OK, persze ha a saját gondolatmenetem alkalmazom, akkor viszont pont ez lett volna Iliász érdeke, hogy a kb. semmire se jó Barbi jusson minél tovább, és akkor lényegében -1 konkurens a döntőben :)

    Ejjh, olyan jó műsor lehetne ez.. ha a hét folyamán minden adásból egyszer 60 percbe vágnák össze minden nap legjobb 10-12 percét.

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    Egy nagyon jó interjú (a kiesett) Gergővel.

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    válasz Shadowfax #520 üzenetére

    "Gergő meg alvást színlelt, mikor Lilláék lecseszték őket, hogy miért nem mosogatott el tegnap Gerike"

    Nem szimpatikus a Gergő, de tegnap nálam vitte a prímet, mikor elmesélte, hogy "nem értem mit hisztizett a három csaj, ja, a tálat én nem mosogattam el" :DDD A három h.p. már rég elfelejtette, mi miatt vitatkoztak, tényleg az volt a lényeg hogy oltság egymást kimerülésig.

    Tetszett, hogy rögtön a játékkal indult a műsor, kár hogy ez is ilyen súlytalanra sikerült már. Lehet hogy Barbi csak megmagyarázta utólag, hogy béna volt, de igaza van, lesz még bajuk egymással Szandinak és Klaunak.

    (Mi lett volna amúgy ha marad egy lány? Lány vs. fiú szivaccsal csapkodás első vérig?)

    Kíváncsi vagyok Nóri nyereményére, így még nem foglalok állást hogy "megérdemelt" nyeremény-e a kaja, meg hogy "szabotálták-e" a készítők (vagy pl. csak azért nem mondták el, nehogy az legyen mint múltkor Gergővel, hogy lemond róla, mert tudta, hogy nem éri meg?)

    Eddig Iliásznak drukkolok a holtak közül, és gyanítom ez így is fog maradni, mert nem fog már érkezni hozzájuk olyan, akinek tudnék szorítani, hogy jusson vissza, a mostaniakhoz meg ugye no komment :D

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    válasz Vakegérke #528 üzenetére

    "Nem lehet, hogy a gusztustalan kajaevő verseny első helyezettje kapta a ládához vezető térképet,"

    Úh de kíváncsi vagyok erre, amikor azok a kétujjnyi vastag élő hernyók majd kifolynak valakinek a szájából miközben ráharap :Y :O

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    válasz Vakegérke #611 üzenetére

    Ez persze lehet fordított sorrendben is (még a játék előtt lepték meg őket, csak az előzetesben volt utána vágva). Meglátjuk, várom, végre kezd érdekessé válni a műsor :DDD (tudom, akkor eddig miért néztem :P)

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    válasz Vakegérke #614 üzenetére

    Igen, ha csak valami szerencsétlen dolog nem történik a másik háromból valakivel, nagyon rejtett tartalékokat kéne most előhúznia Barbinak, amiket eddig titkolt :)

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    válasz Shadowfax #685 üzenetére

    Vajon kiderül, hogy DrJúdás és CetliGergő együtt vannak/voltak-e a sziget után? Van egy tippem ;]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    Közben a Gergő továbbjutott a Konyhafőnök VIP középdöntőjében. Eddig szinte végig alázatosan dolgozott, csapatmunkában, (legtöbbször :DDD) hozzáértően, maximálisan szimpatikus a srác.

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    Döglött lovat minek csépelni ugyebár, de ma reggel neten megnéztük a tegnapi X-Faktor végêt az RTL Moston, és a randomgeneráló folytatta a videók lejátszását, a tavalyi Survivor 2. epizódját tette be.

    Mivel még az ágyban döglöttünk, nem ellenkeztünk, megnéztük :D Durva volt, mindenkire (szinte :D) azonnal emlékeztem, előjöttek a szép emlékek. Az idei évad nem hozza ezt a szintet sajnos. Pedig a tavalyi sem volt mindig acélos.

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák