Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Syl

    nagyúr

    válasz nemlehet #9 üzenetére

    >Nekem pl volt, hogy 4 hónapig nem indítottam GSM hívást, és mindössze 2x hívtak amiből 1 az közvéleménykutatás volt. Minden mást vagy chat-en vagy Voip hívással intéztem/kaptam

    Pont ezért nem lesz itthon soha korlátlan mobilnet. Bolond lenne a szolgáltató biztosítani a korlátlan filléres hívásokat, amikor 40-50 forintot is be tud ugyanazért a percért zsebelni. :U

    A korlátlanság meg nagy szopóka. Ott van példának a OneDrive. Így korlátlan, úgy korlátlan, most meg az is pórul jár, aki a családi fotókat tárolta az MS-nél.

    [ Szerkesztve ]

    Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

  • bambano

    titán

    válasz nemlehet #9 üzenetére

    "ergo csillió megabit helyett egy cella csillió felhasználót szolgáljon ki": a kettő ugyanaz.
    ha növeled a cella sebességét, akkor ugyanolyan használati szokású felhasználóból többet tud kiszolgálni.
    ugyanígy: ha növeled a szolgáltatás sebességét, akkor ugyanazt a tartalmat hamarabb tölti le egy felhasználó, ezért több usert bír a csatorna.

    a probléma az szokott lenni, hogy a sebesség növelésével változnak a felhasználói szokások, azt viszont már nem bírja a technika. pár oldalt, facebookot, menetrendet, stb. elvisz a cucc, de ha ehelyett online videót nézel rajta, abba belerokkan.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

  • Viszlát

    addikt

    válasz nemlehet #9 üzenetére

    Manapság azért ez már jóval olcsóbb. A jelenlegi csomagom 26 font (~11k huf), korlátlan hívás, korlátlan sms, korlátlan 4G és benne van még a Euro Traveller csomagja is a Vodának, amivel Uniós országokban úgy használhatom a telefont, mintha Angliában lennék. Vagyis semmilyen roamingos felárat nem fizetek EU-n belül, ami nem elhanyagolható, tekintve, hogy átlag 6-8 hetet töltök csak Magyarországon egy évben.

    Ez a korlátlanság valahol persze értelmetlen amíg valóban mobilnetnek használja az ember, utóbbi hónapban dőlt meg az egyéni csúcsom mivel elég sokat utaztam és így használtam el 32 GB-ot, de ebből nagyjából 14 GB csak a képek és videók felhőbe mentése volt, plusz rengeteg Netflix, Youtube, online zenehallgatás, navigálás, voip hívás és netezés.

    "How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Új hozzászólás Aktív témák