Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz bambano #15 üzenetére

    Szerintem a megközelítés rossz. Amit te mondasz akkor igaz, ha feltételezzük, hogy minden felhasználó ugyan azt csinálja és jellemzően ugyan úgy és ez nem nagyon változik a korlátok csökkentésével sem. Szerintem evidens, hogy ha nő a sávszél és a korlát akkor nem csak emailre meg menetrendre használom a telefont, hanem streamingre is aminek egyik ismérve, hogy folyamatos. Egy streaming szolgáltatást meg nem lehet előre betölteni (pl online rádió) tehát nem igazán segít a nagyobb sebesség.

    Persze nem gondolom én tudom a tutit és minden fejlesztő hülye a szolgáltatóknál, meg azzal is tisztában vagyok hogy a sebességgel lehet marketingelni, míg a párhuzamosan kiszolgált felhasználók számával nem, de valahogy nem kóser a dolog. Pesten vannak olyan 4G-vel lefedett helyek ahol a felhasználók nagy száma miatt nem igazán van 4G sebesség, vagy pl bár sebesség van a latency lesz nagy, míg néhol 3G-vel mind a kettő rendben van a kevés ügyfél miatt.

    Értem én amit mondasz, és elméletileg működik is csak gyakorlatilag nem igazán, mert a felhasználás változása miatt a terhelés nem csak a letöltött adatmennyiséggel és a felhasználók számával arányos.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák