Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zetor2000

    senior tag

    válasz djyuri #6 üzenetére

    Tavaly vettem használtan 140E Ftért egy Xiaomi Mi Book Air-t, ez egy Macbook Air klón, de a töltőcsatija USB C. Ez talán nem csilliós. A 70E Ftba kerülő Samsung Galaxy A70 (gyenge középkategória mára) is USB - USB C kábellel jött. A monitorom, amit 129E-ért vettem, valami 4K LG (ez mondjuk fain), is tartalmaz USB C bejáratot / töltőportot. Illetve van pár db "dualhead" pendrive-om, 16...32...128GBs, aminek az egyik oldala USB A, a másik USB C, és igen, tudja az A oldala is az USB 3.x-et, azaz "gyors". Melóban néha nagyon jól jött... telefonon USB C, PC-n USB A, és nem kellett kábellel makettkodni.
    Ezek azért nem "csilliárd"ba kerülő eszközök, és ez csak egy átlagos fizetésből simán megvehető eszközpark. Én kábé a hazai KSH szerinti átlagot viszem haza - innen az adat, hogy meg lehet venni.
    Ja, Alin pár éve vettem egy Xiaomi power bankot, mert van rajta USB C :D és tölti a laptopot, mert a delej is kijön rajta (19V / 12V / 9V / 5V).

    [ Szerkesztve ]

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Új hozzászólás Aktív témák