Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Zedz #106 üzenetére

    Jah, elfelejtettem, hogy az ultimate érv mindig az a legvégén, hogy neked még nincs. Vagy ha van, akkor rosszul fogod. Hogy ezt miért kell kijátszani mindig :P
    Nem, nem kell megvennem ahhoz, sem tesztre kérni, hogy lássam az egymás nyakára nőtt portfóliót. Látom így is.

    No. Akkor horizontálisból vertikálisba elforogni 10-ből 2-szer nem akar a drága ha home screenre lépek 5 ujjas összehúzással. Háttér van, elmosott ikonok vannak, done. Megoldás: nincs. Air2

    Felcsatlakozott wifivel elaltatás, aztán másik helyen vissza csatlakozás automatikusan nem megy másik hálóra. Csak pörög a nyomorék. Mondjuk 10-ből egyszer. Air, macbook, 3 hetes.

    4S végig kifrissítve. A telefon használhatatlanul lassú.

    Macbook Pro: GPU lehalás. Ismerjük, szeretjük, miután felégették az emberek a fél internetet csak lett némi elismerés féle. Most épp megint jó alaplap csere után. NVS T61 sorsa lesz ennek is és megy a szemétre vagy baleknak el kell adni, aki nem tudja, hogy a gép egy pudva.

    Szifon 7: Ha olyan napja van akkor gyengébb a térerő, ha nincs olyanja, akkor nem. Csopitársam főnöke is szív ezzel, csere után is, erősen kétlem, hogy ennyi hardver hibás teló lenne. Rosszul fogjuk.

    Így hirtelen. De majd írom ha eszembe jut a többi, mindig van valami meglepi :K

    Bale_E: Iparági vagyok én is. Ha meg lehetne oldani, már túl lennék rajtuk :K

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák