Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pug

    veterán

    válasz atti_2010 #41 üzenetére

    Szerintem nem érdemes a továbbiakban foglalkozni vele. Le lett neki vezetve, hogy a kompromisszum mentes játékos rendszer kiépítéséhez szükség lehet, gyakran van is CF/SLI rendszerre. Ezt ignorálja és fujja a saját mantráját. De vannak jó páran így ezen a fórumon, hogy még akkor is kötik az ebet a karóhoz, mikor már rég egyértelműen megbukott valamely ponton az állításuk. Szerintem inkább ignoráld. ;)

  • sing1ep1ayer

    őstag

    válasz atti_2010 #41 üzenetére

    Az valóban nem jelenti azt, én soha nem is állítottam.

    @ (#42) Pug
    Ezt írtad: "a kompromisszum mentes játékos rendszer kiépítéséhez szükség lehet, gyakran van is CF/SLI rendszerre."
    Azaz szükség lehet, de nem feltétlenül van. Gyakran, azaz nem mindig. Ezen felül az én véleményem szerint nem csak az számít rendes játékos konfigurációnak, amivel mindig, minden egyes játékban a maximális beállításokkal is minimum 60 FPS-ed van. Ez már fanatikus, elvetemült gamer konfig, ami egy másik kategória és azoknak kell, akik abból élnek hogy játszanak, de itthon nem ismerek egy ilyen embert sem. :(

    Ezt is te írtad: "vannak jó páran így ezen a fórumon, hogy még akkor is kötik az ebet a karóhoz, mikor már rég egyértelműen megbukott valamely ponton az állításuk"
    Bizony vannak. :K Semmi más érved nincs, mint egy teszt, aminek a verdiktje eleve azt mondja ki, hogy (idézem ismét) "az 1 GPU-s csúcskártyák hozzák azt a szintet, amivel szépen lehet játszani maximum részletesség mellett, DE bizonyos esetekben a minimum fps hajlamos beesni sokszor bőven 60 fps alá.". Tehát kinek is bukott meg az állítása? :N Senki nem beszélt kompromisszummentes gépről, ezt már te találtad ki, mert szerinted csak az a "rendes" játékos gép, de ennek kábé annyi értelme van, mint kijelenteni hogy a rendes autó a Bugatti Veyronnál kezdődik, a rendes karóra a Patek Philippenél, a rendes, tartós fogtömés pedig a gyémántnál. Pedig ezek már nem a rendes, hanem az extrém, vagy ha így jobban tetszik a luxus kategóriába tartoznak.

Új hozzászólás Aktív témák