Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LightCommand

    csendes tag

    Na ez nem semmi, főleg a korlátozottan de ütésálló katonai teszt hiányzik nagyon a mai telefonokból, egy pillanat alatt Sanyi lehet az akármilyen specifikációjú telefonoknak.
    Ennek meg a vízállóságnak és legalább egy minimum gyorstöltésnek egy alap aksival(vagy óra percben mennyit bír egy adott átlagos használattal, mert ugye chiptől rendszertől is függ mennyit fogyaszt) alapnak kellene lennie, nem ártana minden évben meghatározni egy ilyen minőségbiztosítási sztenderdet -mégha nincs is bent minden Sunáj-Csingiling gyártó- legalább látni lehetne melyik telefon nem gagyiphone.

  • LightCommand

    csendes tag

    Én nem vagyok rajongója a kompakt mobiloknak -talán mert kovácskezem van- de belegondolva annak a helyzetébe akinek szükséges lehetne szerintem lenne értelme és piaca feléleszteni és leporolni a Walkmann-telefonokat. Totál jól festene egy mini akár tömzsibb (narancs-fekete színű, Sony-Ericson memoár✌🏻) óriás aksis, víz és ütésálló telefon a kijelző négy sarkából egy éles levágással, abban pedig 4 hangszóróval akár alul egy szélesebb "méllyel" a kijelző alatt. Személy szerint nem szeretek fülhallgatón zenét hallgatni mert sérti a fülem mint a rádió"zene" meg a hallásnak se a legjobb és sokat vagyok egyedül; de azért mehetne egy jobb DAC is, nem hiszem az lőné ki az árát.
    Azt nem értem miért nem csapott le még senki a hátlapi tapipad ötletére, nem csak zsíros-retkes-poros kéznél lehetne értelme, hanem akár több gesztusra és E-ink kijelzőnek órának is alkalmas lehetne, a vétlen érzékeléseket már notiknálnis kiszűrik🤔

Új hozzászólás Aktív témák